1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tylko dla osób znających fabułę GTA IV

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez damian7154, Styczeń 19, 2011.

1. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Zakupiłem GTA IV na xboxa, dokładnie oglądam każdą scenkę. Wiem dokładnie o co chodzi w fabule, tylko jest 1 problem. Mój ang jest bdb, ale nie perfekt. W pewnym momencie jak Niko rozmawia z Dimitrim wspomina coś o Bulgarinie, że pożyczył mu kasę lub coś w tym stylu. Później gdy odwiedzamy dom towarowy po jakąś kasę (tutaj też nie rozkminiłem), którą Dimitri miał dać Niko też o nim jest mowa. To jest jedyny wątek w tej grze, którego nie rozumiem.

Jeszcze Dimitri na spotkaniu na ławce mówi "your gun has been hired", i później o tym Petrovicu dlaczego muszę zabić Faustina. Tutaj również nie zrozumiałem.

Resztę rozumiem bez żadnego problemu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Dimitri umawia się z Niko na odbiór pieniędzy za zabójstwo Faustina w starym magazynie. Zanim tam wyruszysz, poczekaj na telefon od dobrego kumpla, Little Jacoba, który oferuje swoją pomoc. Wyrusz na ustalone miejsce i spotkaj się z rastamanem. Przyda Ci się sporo amunicji, więc po drodze zahacz o Ammunation. Jak można się było domyśleć, wszystko było ustawione. Na miejscu pojawił się także Mr. Bulgarin, któremu Niko od czasów wojny, wisiał sporą sumkę. Rozpoczyna się wielka strzelanina, gdyż do hangaru wlatują ludzie Bulgarina. Mimo liczebnej przewagi przeciwników, jeśli będziesz ciągle się za czymś krył, wyjdziesz cało z tej opresji. Jakby co, w pokoiku po prawej stronie można znaleźć apteczkę. Jakby to było mało, przed wejściem do hangaru zebrała się spora grupa policjantów. Zastrzel kilku i zdobądź jakiś pojazd, którym mógłbyś oddalić się z miejsca zdarzenia. Gdy zgubisz pościg, odwieź naszego kumpla do Homebrew Cafe. Po chwili otrzymasz telefon od Romana, że musicie się szybko spotkać.

GTASite.pl - GTA, GTA4, Grand Theft Auto, Vice City, GTA San Andreas, Duży Download GTA 4, Chinatown Wars!

4. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jea, wszystko już wiem, dzięki. Po prostu podczas rozmowy na ławce Niko z Dimitrim nie zrozumiałem jednego zdania. Dzięki

Wczytywanie...

Poleć forum