1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tylko jedno pytanko proszę o pomoc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Arex962, Kwiecień 10, 2011.

1. Arex962

Arex962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zagórzany
    Witam, chcę sobie pobrać grę z XBL ale mam neta 1mb/s i tu nasuwa się pytanie.
    Czy jak dam pobieranie w tle to mogę też jednocześnie grać w grę?
    Czy jak pobieram w tle to jak wyłącze konsole (przycisne przycisk ON/OFF) to konsola przechodzi do stanu wstrzymania i czy jak przejdzie w ten stan i mi będzie pobierało to czy jak zostawie konsole na noc to czy konsoli nic się nie stanie i jak to nie jest dobry pomysł to tak ile godzin dziennie pobierać grę tak żeby konsola nic nie ucierpiała żeby też odpoczęła (przy moim necie 1mb/s )
    Proszę bardzo o odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Możesz grać, byle nie na multi bo wtedy pobieranie będzie wolniejsze. Miałem też taki przypadek, że nawet grając w grę, która nawet nie miała opcji multi pobieranie było wyraźnie wolniejsze niż gdybym siedział w dashboardzie, więc niech tutaj wypowie się ktoś inny.
    2. Nie przechodzi w żaden stan wstrzymania. On/off jest w tym przypadku bardzo dosłowne.
    3. Konsoli nic się nie stanie jak ją zostawisz na noc, żeby się pobierało.
    Wg. mnie możesz zapuścić pobieranie wcześnie rano i jeśli będzie to potrzebne zostawić na noc. Ja żeby pobrać grę z GoD potrzebuję około 4-5 godzin w porywach do 6 (jeśli w połowie pobierania nie dostanę DC na kilka godzin).

4. bulkA_

bulkA_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mieszkowice
    Będzie. Musisz tylko w ustawieniach włączyć tę opcję i wyłączyć konsole padem; Ustawienia systemu -> Konsola -> Wł/Wył -> i tam będziesz widział tę opcję

5. Arex962

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zagórzany
    A czy można jakoś zatrzymać pobieranie i wrócić do pobierania tej gry np. po 2 dniach i jak to zrobić?(Sorry , że pytania może i głupie ale konsole mam od nie dawna i chcę się o niej dowiedzieć jak najwięcej).

6. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Możesz.

7. Arex962

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zagórzany
  8. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Bedziesz mial to przed oczami to zczaisz jak to zrobic. Intuicyjnie. Jak kobita sciagnie gacie to tez bedziesz szukal po ksiazkach jak sie do niej zabrac czy bedziesz dzialal intuicyjnie?

Wczytywanie...

Poleć forum