1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tylko po ang?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Uped, Grudzień 23, 2010.

1. Uped

Uped Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Czy jeśli mam ixtreme 1.5 to jest możliwa tylko gra w gry po ang? bo jak chciałem dodać stealth patcha do mafii 2 pl to nie ma w bazie abgx'a a są jedynie po ang. Czy można dograć stealth patcha samodzielnie, np. wziąć z wersji ang i dograć do wersji pl? Proszę mi pomóc

2. Lotnik421 Xbox One

3. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    skoro nie ma w bazie abgx to nie można.

4. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    po co Ci stealth patch do mafii 2??boisz sie,ze nie bedzie dzialac czy co??

5. Uped

Uped Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak nagrałem Coda Black Ops na płytę z takim wynikiem abgx'a: http://img220.imageshack.us/img220/198/243423.jpg to płyta nie działa u mnie na xboxie (zmieniłem wave) i jest jedynie "otwórz napęd" i jak kliknę to pojawiają się jakieś napisy w kilku językach.

Wczytywanie...

Poleć forum