1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tylko wybrani mogą zabić Hitlera

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Luty 28, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Sniper Elite V2 tym, którzy zdecydują się złożyć przedpremierowe zamówienie pozwoli na wykonanie niecodziennego zadania - zamachu na Führera.

Czy można wymyślić lepszy sposób na rozreklamowanie swojego produktu i wbicie go do świadomości graczy. Od teraz bowiem Sniper Elite V2, produkcja tworzona przez 505 Games i Rebelion, znana będzie jako "ta gra, w której możesz zastrzelić Hitlera".

Co ważne zadanie to stało się kartą przetargową wydawcy, aby nakłonić jak najwięcej osób do złożenia przedpremierowego zamówienia. Bowiem tylko wtedy misja ta będzie w grze odblokowana. Do tego dorzucone zostaną 2 katrabiny - SVT-40 oraz Kar 98. Brzmi ciekawie, nieprawdaż?

Niestety, na razie mówi się jedynie o grach zamówionych na terenie Wielkiej Brytanii, ale może również Steam umożliwi nam wcześniejsze zakończenie wojny? Musimy czekać, gra Sniper Elite V2 pojawi się na początku maja na PC, PlayStation 3 i Xboksie 360.​

źródło - Gamezilla

Takiej szansy nie powinno się odbierać nikomu. Na wersji PC prędzej, czy później ta misja 'wycieknie', ale co z konsolami?

2. Lotnik421 Xbox One

3. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    elegancko ... lubie 2 wojne światową

4. koala20

koala20 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Strasznie się ucieszyłem że robią kontynuację Sniper Elite Berlin 1945. Trzymam kciuki żeby gierka trzymała poziom pierwszej części.

Nowością i największą atrakcją gry jest zmodernizowany system tzw. „killcam” czyli kamery podążającej za wystrzelonym pociskiem i rejestrującej moment śmierci przeciwnika. Animacja szkieletowa, jak zwą ją deweloperzy, pozwala na szczegółowe ukazanie zniszczeń ciała spowodowanych przez pocisk. Dynamiczny system obliczać ma około 500 różnych animacji śmierci, renderowanych w zależności od parametrów, na które wpływ mają min. warunki atmosferyczne, prędkość początkowa, kąt strzału, deformacja pocisku i zmiana trajektorii po uderzeniu w cel.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    przednia giera będzie !! :D

6. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wygląda nieźle ;D Podoba mi się ten kill cam trochę jak x-ray nowym mortal kombat . Jakoś nie widzi mi się granie w tą grę na padzie

7. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Że niby to jest Hitler?

8. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Kolejne szczeniackie zachowanie producenta, nakłaniające do kupienia kota w worku. Coraz bardziej denerwują mnie dzisiejsi twórcy gier - jakieś zas*ane DLC, onlinepassy, map-packi, 'zamów gre przedpremierowo dostaniesz bonus!!', i masa innego g*wna. Jeśli nadal producenci będą mieli nas tak głęboko w doopie, trzeba będzie zbojkotować parę tytułów, i wydawcy oraz producenci się opamiętają. Kiedyś kupując grę kupowałeś pełny produkt, a teraz? To wszystko idzie w złą stronę, ucierpią jak zawsze gracze, czas z tym skończyć, bo pewnie już niedługo będzie dodawany specjalny kod do gry, pozwalający uruchomić dany produkt tylko na macierzystej konsoli :)

9. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    @Up
    I myślisz że Twój bunt przeciwko ludzkości na tym forum wszystko zmieni? Brawo.
    Gierka pewnie jak pierwsza część będzie przeciętna. I myślę że nawet zabicie Hitlera nie przyciągnie za dużo graczy do siebie

10. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mówienie prawdy o dzisiejszych wydawcach jest dla ciebie buntem przeciwko "ludzkości na tym forum"? To jest po prostu wyrażanie własnego, z którym jak mi się wydaję większość tutaj ludzi się zgodzi.

11. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Prośba do moderatorów :
    rozdawajcie warny za posty typu : gra będzie beznadziejna jak poprzedniczka lub ta gra to dno itp itd bo zaczyna mnie to powoli wkurzać...Zrozumcie że każdy ma swoje zdanie i zupełnie inaczej brzmi : według mnie ta gra to gniot . Ja się czuję urażony jak ktoś tak pisze o mojej ulubionej grze i mam szczerą ochotę komuś przypier*****

12. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    O kurdeeee, nie wiedziałem nawet o takiej grze! Super! Czekam na nią!! 2 Wojna Światowa to to co najbardziej kocham w grach

13. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Ale ja też się z tym zgadzam. Tylko śmieszy mnie np groźba o "zbojkotowanie paru tytułów" takie gadanie to co to? Groźba ? No chyba nie dla wydawców bo Oni raczej się tym nie przejmą

14. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    Kupuje chce zaje*ać Hyclera Boooooooooom Head Shoot

15. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Cóż nic nie poradzisz taki rynek, kiedyś tak nie robili bo niby jak to mieli robić ? Jak co 30 osoba miała internet i do tego prędkość 128 kb/s teraz jest taka możliwość to robią to, co do utrudniania handlu używkami to bardzo dobrze że tak robią, nie uznaję sprzedaży używek to zwykła kradzież, linczujcie ale taka jest prawda producent nic nie zarabia to tak samo jak pobrać grę, tylko że płacisz jak idiota za to 50 zł, a producent i tak uznaje ciebie za złodzieja bo nic nie zarobił, i po co to robić ? Bo co Policji się obawiasz ? Chciałbym dodać jeszcze że kilka lat temu pewnie sporo osób nawet o tym nie wiedziało, aby sprzedawać jakieś oprogramowanie używane należało dostać pozwolenie producent na to (licencję) o ile się nie mylę do dziś jest to prawo tylko że martwe, działa tylko przy programach wartych po 20 000 gdzie każde uruchomienie jest rejestrowane.

16. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    tak w ogole slychac cos o premierze w polsze? pomijam ze zagram na pc, jak w poprzednia czesc, ale o zadnej platformie w pl ni widu ni slychu.

17. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    W Polsze, hmm jakiś nowy kraj ?? Co do Polski to jest brak planów.

18. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Rozbawiła mnie ta informacja do łez. Panowie z Rebellion i 505 Games wpadli na bardzo niecodzienny sposób promocji swojej nadchodzącej gry - Sniper Elite V2. Otóż wszyscy, którzy złożą zamówienia przedpremierowe, dostaną dostęp do dodatkowej misji, w której naszym zadaniem jest zabicie Hitlera.

19. Kuba5522

Kuba5522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    To na pewno nie był hitler,chyba by nie pokazali ciekawszej z misji w trailerze.Trochę dziwnie mi to wygląda(te obrażenia w ciele),no ale ok.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum