1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Tytuły na Kinecta - zabezpieczenie AP 2.5?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez porschak240, Listopad 11, 2010.

1. porschak240

porschak240 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawiercie
    Witam!
    Czy tytuły na Kinecta, np. Dance Central czy Kinectimals są zabezpieczone tą nową metodą? Przymierzam się do zakupu, a wiadomo, że ban nie jest mile widziany :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. AlexSenda

AlexSenda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    z tego co widziałem było Kinectimals na torrentach a więc raczej nie są.

4. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    nie mają;))

5. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Żadna z obecnych gier na kinecta nie ma AP2.5 więc można bez obaw ściągać ^^

6. AvePasy

AvePasy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam pytanie, czy gry na kinecta mozna patchowac? (czyli zmienic wave?) nie jestem podlaczony do XBL, mam extreme 1,6(prawdopodobnie:p) a nie chce robic kolejnej przerobki. Dash jest w plycie z kinectem? (raczej tak, ale chce sie upewnic;p)

7. porschak240

porschak240 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawiercie
    Również jestem ciekaw, czy da się patchować gry na wave 3. Mam iXtreme 1.6, a w temacie o Kinecie jednemu koledze nie chodziła po zaktualizowaniu żadna gra. Mógłby ktoś potwierdzić?

8. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    @porschak240

tak da się paczować sam paczuje do wave 2 bo mam ixtreme 1.4 hehe, wszystko śmiga aż miło:) mi jak do tej pory chodzą wszystkie te gry

@AvePasy

dash z kinect adventures jest ten beta .416, a żeby pograć np w fighter uncage trzeba zrobić aktualizacje dasha do .611 czyli tego co obsługuje ap25

a co do tego kolegi może jak paczował to mu się ten $systemupdate z płyty jakoś zmienił. Ja np nie mogłem zainstalować z paczowaniej płyty, więc ściągnąłem z ms.

Do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum