1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uaktualnienie gier OFFLINE

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez macik100, Październik 31, 2009.

1. macik100

macik100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koło
    Witam
    Mam pytanie.... mianowicie chciałbym wgrać np patcha do gry Fight Night 4, aby mieć nowszych bokserów, i w ogole miec nowsza wersję tej gry...
    Niestety nie mam możliwość podłączenia konsoli do internetu... czy da się to jakoś zrobić??
    To pytanie dotyczy równiez gry NBA 2k10 i innych, i bardzo mi zależy żeby wgrać jakoś tego patcha uaktulniającego!
    Pozdrawiam !

2. Lotnik421 Xbox One

3. navi93

navi93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przyłączam się do pytania.

Chcę kupić X'a, ale ostatnia aktualizacja Dasha sprawiła że wszyscy którzy dostali bana mają zablokowany dysk twardy. Więc trochę się boję wchodzić na Live.

4. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Nie da sie niestety

5. kajdzioch90

kajdzioch90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pińczów
    A czy istnieje możliwość zainstalowania starszej wersji dasha niż ta, która akutalnie posiadamy na konsoli?

Wczytywanie...

Poleć forum