1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uaktualnienie interfejsu Xboksa 360 już 11 sierpnia

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez DojoPL, Lipiec 21, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Uaktualnienie interfejsu użytkownika, o którym pisał ostatnio Maciu zagości w naszych konsolach 11 sierpnia. Co prawda nie dostaniemy w niej Last FM, Twittera czy Facebooka (te udogodnienia mają być dostępne jesienią), ale będzie kilka innych funkcjonalności. Ubrania dla awatarów w formie nagród za osiągnięcia w grach, Rynek dla awatarów (co mi się akurat nie podoba), ocenianie gier z XBLA, Games on Demand itd. Nie są to może zmiany, bez których nie można funkcjonować, ale i tak kolejne opcje cieszą.

Źródło:

Uaktualnienie interfejsu Xboksa 360 już 11 sierpnia

2. Lotnik421 Xbox One

3. lolpen

lolpen Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nadarzyn/Warszawa
    Oooo zajefajnie że będą ubrania za osiągnięcie :D. Ciekawe czy achievmenty wykonane przed aktualizacją będą się liczyć hmm...

4. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    no właśnie :p bo przechodzenie od poczatku niektorych gierek nie widzi mi sie :p, szkoda ze w xboxie nie ma przegladarki www. :/ moglbym forum przegladac . czasami mi sie kompa nie chce odpalać :D

5. thorek

thorek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stolica
    ciekawe czy uaktualnienie będzie miało wpływ na stabilność pracy konsoli??

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Ładne to ;) Ale tak jak ktoś już pisał, fajnie by było mieć tam przeglądarkę :D

7. diarrhoea

diarrhoea Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ciekawe , czy za osiągnięcia w już wydanych grach też będą te nagrody ;)

8. thorek

thorek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stolica
    przeglądarka by się przydała, to fakt... :)

9. DojoPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Kapitalna jest ta usługa ubranka za przechodzenie gier.Tylko, żeby ta usługa była już wspierana przez gry, które już wyszły i żeby nie koniecznie były to tytuły wydane przez MS, typu Halo itd. a GTA IV czy FIFA 09.Chciałbym widzieć swojego avatara w bluzie Niko. :) no i oczywiście, żeby za zdobyte już achivmenty nagrody były.Bo inaczej tak kapitalnie nie będzie.

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Hehe :D Jaki szpan by był mieć avatara z R* na plecach :D Lub zamiast normalnych butów mieć np. korki.

11. PeniGrom

PeniGrom Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    Powinni wypuscic Xboxa ze Zmieniarka na Plyty;D Przynajmniej 3;D Nigdy nie chce mi sie wstawac z lozka i isc do konsoli zmienic plytke...a tak to wsadzilbym 3 w ktore gram najchetniej i po sprawie;D A Przegladarka to powinna byc od razu jak Xbox wyszedl...Mnie to dziwi dlaczego nie ma przegladarki w takiej konsoli?

12. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wszytsko bez sensu nic z tego mi sie nie przyda jedyna zmiana ktora przyciaga moją uwage to ubrania za osiągnięcia.

13. Hakerpawel

Hakerpawel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może będzie tak że np. za 1000/1000G w Assassins Creed dostaniemy opcje ubrania awatara w jego strój. :) ja bym się ubrał w Marcusa :D

14. DojoPL

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Wtedy raczej mało osób by te ubrania nosiło bo straszliwie ciężko zdobyć calaka.Ale tak myślę ile LukkPL miał by wtedy takich ubranek (jeśli wiecie o kogo chodzi jeśli nie to wejdź na my gamer card) :).Wydaje mi się, że te ubranka będą po prostu za przejście całej gry lub uzyskanie 100% w takim np. GTA IV.Ja mam tylko obawę co do ilości tytułów wspierających tą usługę.

15. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dobry poradnik na achivy i 1000GS bez problemu. W PGR4 kupywałes obrazek gracza i dostawałeś osiągniecie za iles tam kudos. A pozatym w niektorych grach za achivy dostaje sie obrazek gracza np. GOW 1 przjeście na insane o ile sie nie myle. COD WAW za 10 prestiż o ile sie nie myle :]:] mysle ze z ubraniami bedzie to działało na podobnej zasadzie:]

16. Pawlq

Pawlq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zgierz
    Bo Xbox360 jest konsolą do GIER, a nie konsolą do PRZEGLĄDANIA adresów internetowych. Konsola ta ma być centrum multimedialnym - (Muzyka Filmy Gry).

17. chudziak

chudziak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wieluń
    Ale przeglądarka w niczym by nie przeszkadzała, a wręcz byłaby świetną funkcją, ja sam chętnie bym z niej korzystał.

18. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    w ps3 o tym pomyśleli :( nawet w takim psp jest a w xboxie to łaska :p zamiast latać z xbox - komp można by grać, zrobić sobie przerwe sprawdzic np. email, forum, dalej grać :p

19. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Jeszcze kiedyś brak przeglądarki w X360 mi nie przeszkadzał w ogóle jednak teraz... eheh przydała by się. Przeglądnąłbym sobie forum na wielkim ekranie TV a nie malutkim monitorze od kompa. ;)

20. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Jeżeli masz Tv LCD to możesz go podłączyć pod kompa i serfować po forum :p

21. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Strasznie męczące to jest. Duża rozdziałka małe literki, duzy obraz= kłopoty z odczytem. Poza tym grałem kiedyś na 42 w jakiegoś MOHAA i mi się nie podobało(ach te ruchy myszą żeby kogoś trafić). Osobiście wolę mojego Samsunga 20 cali podłączonego do kompa i konsoli+jeden przycisk zmieniam źródło i raz przegladarka jest, a dwa konsola tez :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum