1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uaktualnienie softu Xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dombek100, Maj 25, 2012.

1. dombek100

dombek100 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam forumowiczów. Jestem tu nowy, więc wybaczcie jeżeli pisze na tematy których nie wolno na forum poruszać. Jeżeli tak to proszę o delikatne zwrócenie uwagi a odpowiednio zredaguje post.
    Nie jestem jakimś zapaleńcem xboxa, ale lubię od czasu do czasu pograć w dobre gry.
    Mam następujący problem:
    Nie mam swojej konsoli tylko pożyczoną od rodziny, niestety jak się okazało jest modyfikowana (odtwarza gry z każdego źródła, nie koniecznie tylko takie od dystrybutora)
    Nie miałem na to wpływu, więc proszę mnie nie krytykować (osobiście wolałbym nie przerabiać żeby móc korzystać z Xbox Live). Do tej pory wszystko było ok., kupowałem nowe gry (oryginalne – jak widzicie ta przeróbka potrzebna mi jak dziura w moście) i wszystko hulało jak trzeba. Wczoraj, co by wesprzeć polski przemysł postanowiłem zakupić „Wiedźmina 2” i tu niemiła niespodzianka. Niestety okazało się że gra nie działa. Wymaga aktualizacji! Jak mogę przeprowadzić aktualizację softu jeżeli mam zakaz łączenia się z Xbox live, a zgranie softu na pena jedynie wyświetliło błąd e66 – co oznacza chyba nie musze tłumaczyć. Moje pytanie czy jest jakiś sposób żeby uaktualnić softa tak zebym mógł zagrac w „Wiedźmina 2”? Pozdrawiam i proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Niestety teraz jedyna rada to wgranie oryginalnego FW (usunięcie przeróbki)>wgranie nowej aktualizacji>przerobienie od nowa konsoli.

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 osoba to lubi.
  5. dombek100

dombek100 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To ja na takie cuda za zielony jestem. Miałem nadzieje że to jakiś łatwy trick będzie żeby wgrać nowego softa, a okazuje się że to wyższa szkoła jazdy.
    Pytanie do ~adam34689 - Po takim zabiegu jak opisałeś wyżej, mam konsole przywróconą do stanu pierwotnego/oryginalnego. Moge wtedy dokonać uaktualnienia oprogramowania. Jeżeli chciałbym żeby po aktualizacji znowu była w stanie odtwarzać wszystkie płyty to muszę coś jeszcze robic? Czy dobrze zrozumiałem?

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Doklwdnie musisz zmienic jej soft na modyfikowany, ixtreme.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

7. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wyższa szkoła jazdy, bo trafiłeś akurat na konsolę z napędem Samsung.
    Tak, wtedy odtwarza tylko oryginały, ale masz ryzyko bana, bo konsola była modyfikowana. Wtedy będziesz musiał wgrać LT 2.01 (z tym samym poradnikiem).

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum