1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uaktualnienie Xbox Live przy LT3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jaholden, Październik 30, 2013.

1. jaholden

jaholden Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć!

Mam taką wątpliwość, może ktoś będzie w stanie mi pomóc.
    Dostałem wczoraj Xbox 360 z LT3.0. Po uruchomieniu, chciałem usnąć profil poprzedniego użytkownika z Xbox Live. Konsola nie pozwoliła mi się połączyć, prosząc o uaktualnienie.
    Pytanie brzmi: Czy takie uaktualnienie ma wpływ na LT3.0 i jego późniejsze działanie? Czy będzie można uruchamiać gry z pendrive? Nie wiem czy te dwie rzeczy w jakikolwiek sposób się ze sobą łączą, czy dotyczą zupełnie niezależnie i nie mają na siebie wpływu.

Będę wdzięczny za wyjaśnienie.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/czy-aktualizacja-usunie-mi-przerobke-150691/
    Anyway:
    Sprawdź w ustawieniach wersję dash'a, najnowszy na dziś dzień dash to 16537. Jeśli masz LT3.0 to przeróbki nie wywali..
    Odnośnie gier z pendrive'a (bez płyty w napędzie), to tylko przy przeróbce RGH takie coś możliwe.. na LT niestety nie.
    Jednakże normalnie jak z płyty zainstalujesz gry na penie , to będziesz mógł nadal ją odpalać z tego pena (z płytą w napędzie).

4. Masstah

Masstah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    FZ
    Możesz spokojnie zaktualizować dash przez neta mając LT+3.0 nie wywali Ci przeróbki. Ja tak zrobiłem i nic sie nie stało, i dopóki tego nie zrobisz nie wejdziesz w profil poprzedniego użytkownika żeby go usunąć, możesz też zainstalować aktualizację z pendrive, poszukaj na forum odpowiedniego tematu, pozdrawiam

5. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Przecież w ustawieniach pamięci możesz bez problemu usunąć profil poprzednika bez żadnej aktualizacji ;-) A co do aktualizacji to polecam z pendrive

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum