1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft bardzo mocno zawęził datę premiery Watch Dogs

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 10, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Next-genowe Chicago będziemy hackować na pewno jeszcze przed tegorocznymi wakacjami... chyba że posiadacie Wii U.

Jak pamiętacie w październiku Ubisoft poinformował o obsuwie, jaką zaliczy Watch Dogs ustalając jednocześnie nową datę premiery na tegoroczną wiosnę. Dziś możemy już z pełnym przekonaniem powiedzieć, iż termin ten zostanie dotrzymany, gdyż francuski wydawca, głosem swojego CEO, Yvesa Guillemota, oficjalnie potwierdził, iż Watch Dogs pojawi się na sklepowych półkach w pierwszym kwartale roku fiskalnego 2014-2015, co w praktyce oznacza termin pomiędzy 1 marca, a 31 maja.

Mówimy tu raczej na pewno o premierze gry w wersji na oba Xboksy, konsole Sony oraz PC, bo o ile Guillemot nie potwierdził, iż faktycznie chodzi o te urządzenia, to poinformował za to o kolejnym opóźnieniu Watch Dogs na Wii U. Można więc śmiało przypuszczać, iż gdyby opóźnienie miało dotyczyć także którejś z innych platform również zostalibyśmy o tym powiadomieni.

Posiadacze konsoli Nintedno zatem po raz kolejny muszą przełknąć gorzką pigułkę, a wszyscy inni mogą już wypatrywać pierwszych jaskółek, które zapowiedzą nie tylko nadejście wiosny, ale także rychłą premierę Wach Dogs.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    juiż mnie coraz bardziej irytują ta grą, przekładają kombinuja juz zapowiadają dlc heh zeby się to nie wypał nie okazał

4. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    licze na ta gre ze mnie nie zawiedzie na PS4 biore w dzien premiery

5. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    coś w tym może być, nieoficjalne po sieci krąży echo że ta gra jest wyśmienita przez pierwsze 1,5 godziny, a później są w kółko podobne misje, wyśledzić pana X, schakować obiekt Y, spuścić wpi..dol panu Z, a od czasu do czasu pomiędzy tymi misjami przewijać się ma jakaś cutscenka, przypominająca graczowi że pcha fabułę do przodu. Generalnie nie byłoby w tym nic dziwnego bo dziś wiele gier cierpi na tą dolegliwość ale w przypadku W_D jest to ponoć bardziej nużące. Do rewelacji tych dokopałem się pewnego razu, kiedy gwoli przypomnienia oglądałem gameplay na YT i goście w komentach pisali takie rzeczy. Niby skąd mogliby wiedzieć, ale jakby się nad tym lepiej zastanowić to nawet nie tak trudno sobie to wyobrazić.

6. FarbaPL

FarbaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koszalin
    Już się wystaraszyłem że będzie opóźnienie na Xbox'a 360, ale nie przeczytałem dokładnie .. Szczerze to ciesze się że przełożyli datę premiery gry (PC, Xbox 360 & One, PS), bo przynajmniej zdążę uzbierać trochę pieniędzy. Szkoda tylko że posiadacze konsoli Nintendo są tak olewani...

7. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Z dużej chmury mały deszcz...Skończy się jak Duke Nukem Forever z tym przekładańcem.

8. smyk99

smyk99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin, Poland, Poland
    Ja tam się cieszę, że w końcu wyjdzie :p

Wysłane z mojego iPod touch przez Tapatalk

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ehh im więcej mówią o dacie premiery tym bardziej mnie denerwują.. mieli wydać taki jak chcieli po GTA V, a nie kombinować sr*c i nie wiadomo co tworzyć.. Oby tylko nie okazała się demem technicznym/technologicznym i wielkim średniakiem..

10. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    No to juz dzis wiemy ze gra pojawi sie 27 maja tylko ten dzisiejszy filmik jakis taki nie zachecajacy do gry :(

Wczytywanie...

Poleć forum