1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft będzie robić filmy!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Maj 3, 2011.

1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To nie żart! Francuski gigant postanowił otworzyć swoje własne studio filmowe – Ubisoft Motion Pictures. Jego głównym zadaniem będzie przenoszenie znanych i lubianych gier na ekrany kinowe. Szykuje się prawdziwy wysyp „filmowych gniotów”? Oby nie!

Szefem wspomnianego studia został Jean-Julien Baronnet. Miłośnicy kina mogą znać tego jegomościa z takich produkcji jak „Hitman”, „Uprowadzona” lub „Transporter 2″. Jakie będą pierwszy kroki UMP? Jeszcze nic na ten temat nie wiadomo, ale zaplecze ciekawych gier jest ogromne, wspominając chociażby serie Assassin’s Creed czy Splinter Cell.

Ubisoft będzie robić filmy

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    No i klasyczny koment. Byle nie zatrudniali Uwe Boll'a ;)

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    właśnie o Uwe Bollu chciałem napisac, ale widze Hextor mnie wyprzedzil :p Hitman to wg mnie świetny film, ale wiem, ze wielu wielbicielom tej gry nie przypadł do gustu :) o całej przyszłości tego studia zadecyduje ich pierwszy film, mam nadzieję, że się postarają :)

5. ustach

ustach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica
    Chętnie bym obejrzał AC, lub jakieś inne filmy ze znanych i lubianych tytułów gier. Może im się to udać. Zasób gier jest ogromny.

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Kiedyś też chciałem żeby robili filmy na podstawie zdjęć ale to się nie udaje zwłaszcza w długich grach bo jak zmieścić kilkadziesiąt godzin gry w 2 godzinach filmu ? To tak jak Harry Potter po przeczytaniu książki film jest cienki, no ale może coś dobrego zrobią pożyjemy zobaczymy.

7. eSKaeN

eSKaeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lębork
    Chyba wszystko będzie lepsze od ekranizacji filmu Tekken :)

8. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Taaa Ubi i filmy, tylko jak je zabezpieczą. Prześlą na komórkę końcówkę filmu po podaniu nr. seryjnego bilety czy jak ? :p

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    To można się spodziewać Asasyna w kinach :D Studio też jest pod dobrymi skrzydłami, więc raczej nie będą to gnioty autorstwa Uve Bolla :D

10. Michal91

Michal91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli się postarają i wypuszczą coś dobrego to może być nieźle

11. Soft014

Soft014 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak by nie patrzeć to jedna gra od Ubisoftu została już zekranizowana - Piaski Czasu: Książę Persji. Myślę, że kolejna w kolejce jest seria Assassin's Creed. Byłby świetny film z Eziem w roli głównej. Ufff...Już to widzę :D:D

Wczytywanie...

Poleć forum