1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft chwali się ocenami Black Flag

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TigraTeam, Grudzień 2, 2013.

1. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Francuzi odrobinę przesadzili serwując nam przed premierą mnóstwo drobnych materiałów z Black Flag. Z tego powodu wielu graczy miało dość i od pewnego momentu po prostu omijali szerokim łukiem te informacje. Mimo to przygoda na Karaibach jest jedną z najlepszych produkcji o Asasynach, która zadebiutowała na rynku. O tym chce nas poinformować najnowszy filmik, który naprawdę warto zobaczyć.

Dlaczego warto? Oczywiście nie dla ocen, bo akurat z tymi zapewne zapoznaliście się już kilkanaście dni temu, ale dla wykonania. Muzyka i wybranie odpowiednich scen to prawdziwa pierwsza liga. Nawet teraz, gdy piszę te słowa, w tle mam załączoną tę piosenkę. Idealne połączenie.

Nie wiem, czy włodarze Ubisoftu przed premierą kolejnej gry postarają się o mniejszą ilość materiałów, ale jeśli nawet będą nas chcieli kolejny raz zasypać toną wideo, to liczę na podobny montaż.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. endione

endione Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    Najbardziej zbugowana gra w jaką grałem na x360.

4. Rob1N

Rob1N Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Chyba po tragicznej trójce ubisoftowi spadła sprzedaż że tak długo po premierze reklamują grę :) Ja w każdym bądź razie nie mam zamiaru w to grać. Szkoda czasu na crapulce.

5. Kazik321

Kazik321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Chyba najpiękniejsze zakończenie z całej serii AC. Mi aż łezka w oku się zakręciła kończąc grę :D Nie ma porównania do III i od początku czułem, że to będzie dobra gra, dlatego omijałem wszelkie info o tej grze by nie zepsuć sobie zabawy.

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Obok GTA 5 najlepsza gra roku jak dla mnie.

3 użytkowników lubi ten post.
  7. igoner93

igoner93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie chce przesadzać ale jak dla mnie jedna z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem.

PS: WYMODEROWANO

Alert Nie spoiluj!

8. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Jedna z nielicznych która zasługuje na 90+,chociaz troche zjechane zakończenie

9. lolekw660i

lolekw660i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Jak dla mnie najlepsza część AC :) Wprowadzenie pływania statkiem, atakowania statków cudo :) robi to totalny klimat gry :)
    Prawie już przeszedłem grę i nie miałem ani jednego buga :p
    Grę oceniam na 9/10

Wczytywanie...

Poleć forum