1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft chwali wsteczną kompatybilność na Xboksie One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 9, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Dyrektor generalny Ubisoftu w trakcie rozmowy z inwestorami bardzo chwalił Microsoft za zaimplementowanie do Xboksa One wstecznej kompatybilności. Według Yvesa Guillemota to bardzo dobra wiadomość dla branży.
    Microsoft zaskoczył wielu zapowiadając w trakcie E3 2015 wsteczną kompatybilność dla Xboksa One. Można mówić „po co to komu?”, ale ja z wielką przyjemnością zapoznam się ponownie z wieloma tytułami z poprzedniej generacji. Za te pozycje nie będziemy musieli płacić wiele (używki kultowych gier można wyrwać do 50 zł!), więc nie wiedzę jakiegokolwiek problemu z tą innowacją.

Podobne zdanie ma Yves Guillemot, który w trakcie dyskusji na temat sytuacji finansowej Ubisoftu, pochwalił Microsoft za decyzję wprowadzenia wstecznej kompatybilności:

Dyrektor generalny francuskiej firmy dodał, że ta usługa pozwoli wielu markom pojawić się na Xboksie One:

Czy tylko ja widzę tutaj cichą zapowiedź Splinter Cell: Blacklist na Xboksa One? Z wielką chęcią ponownie wcielę się w Sama Fishera i rozwiąże kilka misji w ukryciu. A Wy? ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1255
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak dla mnie to ryba spleśniała, są gry do których warto wracać ale mnie SC już się znudził. Szef Ubisoftu według mnie nie cieszy się z samej możliwości a z tego że ludzie posiadający XO chętnie sięgną i kupią ster gry z różnorakich pobudek.

4. suavvo

suavvo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gli-vce, Poland
    ja się cieszę, na 360 jest masa gier w które bym przeszedł i mam kilka, w które bym pograł. Gadałem z typem z obsługi microsoftu i mówił, że ilość gier kompatybilnych wstecz jest tylko zależna od dobrej woli wydawców bo mogą uruchomić wszystko, tylko że problem jest w umowach bo podpisywali na wydawanie na xboxa360. Oby się udało jak najwięcej :)

5. migot

migot Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hmm czyli po takiej wypowiedz oznacza to ze kazdy wiekszy tytul od Ubi trafi do biblioteki BC to fajnie bo AC2 bym zagral albo FC3 bo mnie ominelo.
    Co do sypowiedzi to przydaloby sie jeszcze kilka od kiku roznych producentow. BC ma jedna duzo zalete (dla wydawcow)to ze dzieki temu ludzie zawsze bd mogli czy to w promocji cyfrowej czy sklepu bd mogli kupic stara gre z ktorej wydawca dalej zarobia wiec pewenie dzieki temu sprzedaz gier wzrosnie minimalnie ale zawsze bo jak wiadomo na remasterach zarobilby wiecej ale tez niemozliwe by wydawcy remasterowali teraz kazda gre .

6. dracoag

dracoag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niech dadzą wszystkie AC w ramach BC.

Wczytywanie...

Poleć forum