Ubisoft coraz bardziej poirytowany krytyką grafiki w Watch_Dogs

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Ubisoft wydając najnowszy trailer Watch Dogs otworzył puszkę pandory. W Sieci rozgorzała dyskusja na temat słabszej niż się spodziewano oprawy graficznej, Sprawa ciągnie się już kilka dni a porównań z trailerem z 2013 pojawia się coraz więcej. Dlatego pracowników studia zaczyna to powoli irytować.
Podczas konferencji na żywo Jonathan Morin, dyrektor kreatywny Watch_Dogs, wspomniał, że ludzie nie muszą "martwić" się o grafikę. Według niego gracze zamiast narzekać na trailer, który został stworzony po to, aby przybliżyć postać Aidena i tło fabularne, powinni przeczytać wrażenia dziennikarzy opublikowane w ostatnich dniach. Z nich ma właśnie wynikać, że Watch_Dogs prezentuje się świetnie.

Morin zakończył mówiąc, że nie rozumie skąd w ogóle wzięła się taka fala krytyki. Podobnie zareagował zresztą na swoim Twitterze, gdzie zapytany przez jednego usera o to, czy gra będzie wyglądała na PS4 tak, jak na słynnym trailerze z E3 2013, odparł - "na litość boską tak".



Na koniec rozluźnijmy nieco atmosferę i posłuchajmy jak Aiden wypada w japońskiej wersji trailera :)

 

skrobi2

Użytkownik
Użytkownik
Grafika grafika grafika...

A Gdzie fabuła i grywalność?

Należałoby sobie przypomnieć czasy pegasusa jak i ps1.

Czy ktokolwiek wtedy dyskutował na temat grafiki ?!
 

Border

Użytkownik
Użytkownik
dokladnie ch*j z grafika grywalnosc sie liczy !!!
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
W takim razie proponuję powrót panowie do pegazusa, bo po co wam nexgeny :)
 

skrobi2

Użytkownik
Użytkownik
te nextgeny to siię nadają... Ale mniejsza o to, Tak jak pisałem dla mnie liczy się fabuła a nie grafika bo co mi po grafice skoro gra będzie cienka ?

Przypomnijcie sobie czasy gdy sie grało na PSX lub PS One (Jak kto woli ;) ) w residen Evil 3 Nemesis Albo Metal Gear Solid

To były czasy...
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie też jest praktycznie na samym końcu grafika w grach, ale takie zachowanie jest chamskie. To po cholerę pokazywali taką grafikę na targach E3, skoro w finalnej wersji jest o 1,5x gorzej? Tak samo jak z Forza Motorsport 5. Jak dla mnie to jedno wielkie oszukanie konsumenta. Powinny się polać pozwy o takie zagrywki. A już w ogóle wkurza mnie te ich zaskoczenie "Ej, ale czemu Ci gracze tak narzekają?"...
 

Tomo262

Użytkownik
Użytkownik
Tak to jest jak się prezentuje gre na targach no mocnych pecetach żeby smaku narobić a potem się dziwią, że ludzie maja pretensje :/
 

koozka

Użytkownik
Użytkownik
Chciałbym zwrócić uwagę na to, że pytanie dotyczyło trailera z E3 2013! Na trailerze z E3 2012 gra i tak wyglądała lepiej ;)
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Grafika grafika grafika...

A Gdzie fabuła i grywalność?

Należałoby sobie przypomnieć czasy pegasusa jak i ps1.

Czy ktokolwiek wtedy dyskutował na temat grafiki ?!
Na tamte czasy to te platformy które wymieniłeś miały wypasioną grafikę...
Ja tam pamiętam jak każdy zachwycał się grafiką w PS1 np. w takim TEKKEN'ie, Ridge Racer czy Destruction Derby, a jak wyszedł pierwszy Rayman to już w ogóle gierka wymiatała w 16.7mln kolorów i mega płynnością...
 

peh

Banned
Przypomnijcie sobie czasy gdy sie grało na PSX lub PS One (Jak kto woli ;) ) w residen Evil 3 Nemesis Albo Metal Gear Solid

To były czasy...
Ale wtedy sytuacja była identyczna jak dziś. MGS w tamtym czasie miażdżył gałki oczne, wszyscy się jarali.
 

Rossatti

Użytkownik
Użytkownik
Panowie? O ci ty się kłócić? Są ludzie którym bez wypasionej grafiki gra przez pada nie przejdzie, a są ludzie którzy ponad grafikę stawiają dobrą grywalność i fabułę. Ci pierwszy zawsze będą jojczyć, że latarnia nie jest FULL HD czy efekty wystrzału wyglądają jak rozsypana sól a Ci drudzy zawsze będą jojczyć, że a tu gra krótka, tu bym dodał jeszcze jeden epizod. Wychodzę z założenia, że trzeba poczekać, pograć i dopiero jojczeć.

Inna sprawą są te gameplay'e wypuszczane przez Studia. Wszystko jest takie piękne i cudowne a jak się wkłada płytę do napędu to żal du** ściska. Ale tak już jest. Pamiętam czasy kiedy w 6 osób graliśmy godzinami po sieci w Duke Nuken 3d i nikt nie patrzył czy to lustro składa się z 10 czy 340 pikseli bo liczyła się zabawa. Brakuje mi takich gier...

Grzecznie poczekam na premierę i dopiero po niej zacznę jojczeć :)
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Tu się nikt nie kłóci - jedynie każdy wypowiada swoją opinię bo od tego jest forum :tennis:
Skoro wydaje się NIE MAŁĄ KASĘ na grę to logiczne że coraz więcej osób zaczyna wymagać coraz więcej od producenta i danej gry - stąd te marudzenia.
Jednak masz szczerą rację że najpierw należy zaczekać na premierę, ograć gierkę i dopiero później marudzić - z tym zgadzam się w 100%
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
Pamiętam czasy kiedy w 6 osób graliśmy godzinami po sieci w Duke Nuken 3d i nikt nie patrzył czy to lustro składa się z 10 czy 340 pikseli bo liczyła się zabawa. Brakuje mi takich gier...
Duke to akurat już w momencie premiery był technologicznie lekko spóźniony. Ale z drugiej strony tak rozbudowanej interakcji nie miała żadna inna gra. No i dzisiaj takich pomysłów w ogóle brakuje, bo wszystkim rządzą przecież marketingowcy, więc na fantazje nie ma już miejsca.

Zresztą, Duke to jedna z niewielu gier, które nie rozczarowują, gdy wraca się do nich po latach, bo klimatem i humorem wciąż może wiele nadrobić.

/Wysłane z telefonu/
 

Do góry Bottom