1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft docenia najlepszych w Tom Clancy's The Division

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 15, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3220
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Mimo niezbyt udanego startu pierwszego Najazdu w Tom Clancy's The Division (PS4), Ubisoft nie za bardzo wydaje się przejmować. Firma wypuściła zwiastun, w którym docenieni zostają najlepsi gracze.

Najszybciej zdobyty maksymalny poziom, najwięcej strzałów w głowę, najwyższy poziom w Strefie Mroku, najwięcej podniesień rannych graczy. Jeśli ktoś był w czymś najlepszy - znajdziecie go w tym materiale. Wystarczająca motywacja by spędzać z grą jeszcze więcej czasu? Odpowiedzcie sobie sami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    O kurde ekstra szpan szał .... A teraz niech dadzą ranking największych oszustów korzystających z miliarda glitchy w tej beznadziejnie podziurawionej produkcji :D [​IMG]

4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Nie podoba się nie graj w czym problem nie rozumiem . Jest masa innych fajnych gier by miło spędzić czas .

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3220
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Gruby przecież jesteś na końcu filmiku z nagrodą gliczera :D

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie to bym popierał orso ale nikt mu nie odda kasy za grę więc takie teksty sobie można no ten :p

7. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dokładnie z chęcią bym zwrócił grę żeby nie być ani grosza w plecy ale nie mogę, za grosz zdrowej konkurencji w tym wyścigu szczurów na glitchach, wczoraj naprawili w nocy jednego glitcha a chwilę później już na grupach pokazali kolejnego z strzelaniem zza ściany... Brawo Ubi ;)
    Btw od wtorku nie gram, Ubi zapowiedziało że będzie dawać bany, to chyba każdemu co choć raz to zrobił powinni dać hehehe no ale nie mogą bo by stracili 80% graczy.....

8. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Ja nie grałem kilka dni. Brak czasu i nowości w Destiny. Wczoraj włączyłem i pierwsze co usłyszałem to że muszę się nauczyć glitchować.. Grałem od początku, przeciągałem ludzi i wyjaśniałem a teraz wychodzi na to że jestem noobem bo nie umiem przechodzić przez ściany. No i oczywiście grind grind i jeszcze raz grind. Przeciwnicy to gąbki na ammo (rozumiem kilka strzałów ale jak masz max level i dobry dps nie powinno ci zabicie bossa zajmować tyle czasu).
    Challenge to 4 misje w kółko codziennie. Taki problem było zrobić Challenge na wszystkich misjach? Byłoby trochę urozmaicenia. Crafting zupełnie nieopłacalny teraz - chcą nas zaciągnąć do robienia w kółko kilku misji i dropienia tego gówna które różni się tylko statami bo nawet nie wyglądem. Może to się z czasem zmieni. Kto wie..

9. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia

Juz kolejne są . Te glitche no nie ukrywajmy psuja grę ale nam samym nikt na siłę nam nie każe ich robic :) Co do banow to zgadzam się z toba usunęli by z 80% graczy jak nie więcej bo dodać glitche na DZ wchodzenie w ściany itp .Nie mniej pomimo wielu mniejszych błędów i kilku tych większych gra jest fajna tylko typowy w niej problem według mnie to brak zajęcia . Powtórzysz misje inne zadania to 10-20 min roboty i nudy .

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Do tego w kółko nie dziala serwer. Masakra

Wysłane z mojego Honor 7.

11. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Z serwerami nie mialem większych problemów do dzis , czasem delta wyskoczyła ale mało względem czasu w grze .

12. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na miejsce jednego glitcha wychodzą 3 kolejne, od DZ po najazd... Co ciekawe wczoraj włączyłem grę poszedłem na najazd hard I nie mogliśmy dać rady do tego delta i resp bez samochodu zabrakło głównej atrakcji.... Ubi urwa bierzecie przykład z destiny cod ( hunter i jego super Shadow shot wyłączyli i dali jak naprawili kilka chwili im to zajęło, w COD mapa i drobne błędy w innych mapach ) coś jest zglitchowane wyłączcie to naprawcie i dajcie na nowo bez błędów, faktycznie wieje nudą miesiąc i już nie chce się człowiekowi w to grać.

13. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wczoraj ruszyliśmy w 4 na podbój dz. 3 godzinny swietnego grania. Gracze padli jeden po drugim zostawiając piekny zloty osprzęt.

Wysłane z mojego Honor 7.

Wczytywanie...

Poleć forum