Ubisoft jest pewny sukcesu Watch Dogs 2. Na grę podobno czekają tłumy

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Pierwsza opowieść hakera może i nie zebrała spektakularnych opinii wśród graczy oraz dziennikarzy, ale pozycja i tak zgarnęła tytuł największej światowej premiery wśród nowych marek. Ubisoft zamierza ponownie zaszaleć i Watch Dogs 2 może osiągnąć równie dobry wynik.

Francuska korporacja zdecydowała się na znaczące zmiany w przypadku Watch Dogs 2 – nowe miasto, zupełnie inna stylistyka, bardziej młodzieżowe podejście do historii i młody bohater. Ewolucja serii zbiera w Sieci różne opinie, ale według deweloperów taka strategia to przepis na sukces.

Alain Corre z Ubisoftu w rozmowie z dziennikarzem MCV podkreślił, że ponad 80% graczy Watch Dogs jest zdecydowana, by zapoznać się z Watch Dogs 2, a jednocześnie firma zamierza trafić do nowych fanów. Twórcy wykonali niezbędne badania, które jasno mówią – opowieść Marcusa może osiągnąć ogromny sukces.

Jest to bardzo ciekawa sytuacja, ponieważ już Watch Dogs zanotował świetny wynik, który sprawił, że gra przez długi czas była najlepszym nowym IP – dopiero Tom Clancy's The Division zdetronizowało hakera. Trudno moim zdaniem oceniać, ale ja chętnie zapoznam się z Watch Dogs 2. Mam tylko nadzieję, że tym razem opowieść będzie miała głębszy sens…

A jakie jest Wasze zdanie – zaliczacie się do tych ponad 80%?


 

Yarkezy

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wszyscy dobrze wiemy że to będzie max średniak. Na Jedynke też "tłumy się napalały", co z tego wyszło wszyscy dobrze wiedzą :D. Mi osobiście udało się przejść jakieś 25% gry i zrezygnowałem.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Oby nie brali znów piany do ust.. bo po premierze szybko mogą dostać niepotrzebnej czkawki..

Mam nadzieje, że to co widzieliśmy - co obiecują, rzeczywiście to otrzymamy w W_D2.
 

muzycznamj

Świeżak
Świeżak
część pierwsza bardzo mocno mi się spodobała. jesli next będzie tak samo dobry to pewnie pogram...
 

Qkisek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mi sie jednak wydaje ze to bedzie bardzo dobry tytul. Pierwsza czesc mi sie bardzo podobala wiec uwazam ze ta nie bedzie gorsza :). A nawet powiem wiecej, przy tych zmianach co pisza bedzie pewnie lepsza :)
Jak dla mnie must have :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jeżeli zręczność głównego bohatera będzie na poziomie Assassins Creed to już gierka na wstępie ma dużego plusa. Bo upośledzony Aiden który miał problem przejść większe uniesienie irytowało.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A jakie jest Wasze zdanie – zaliczacie się do tych ponad 80%?
Raczej nie, tytułem na pewno się zainteresuję ale bez szału.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja na pewno się nie zaliczam 1 była słaba 2 nie zapowiada się lepiej moim zdaniem 100 razy lepiej zapowiada mafia 3 tak samo jak bf1 niz cod
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na pewno w 2 pogram ale nie w dzień premiery zapewne jej cena szybko spadnie z czasem jak miało to miejsce z pierwsza częścią
 

Do góry Bottom