1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft już niedługo zapowie kolejną odsłonę Assassin’s Creed

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 11, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na temat kolejnej przygody o Asasynach, która zostanie wydana na komputery klasy PC i siódmą generację wiemy nie od dzisiaj. Wcześniej były to tylko plotki lub małe niedopowiedzenia, ale tym razem w temacie wypowiedział się szef francuskiego studia – Yves Guillemot.

Saga dotycząca tej niezapowiedzianej produkcji trwa od samego początku 2014 roku – w marcu pojawiły się domniemania dotyczące dwóch odsłon o Asasynach, później otrzymaliśmy już bardziej szczegółowe informacje (zagramy Templariuszem?), a w zeszłym miesiącu Tony Key poinformował, że Ubisoft nie zapomina o siódmej generacji.

Wczorajszego dnia Yves Guillemot podczas rozmowy z inwestorami potwierdził, że Assassin’s Creed na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 zostanie zaprezentowane w wkrótce!

Jest to na pewno wyśmienita wiadomość dla wielu zainteresowanych, którzy od dawna wyczekiwali na tę wieść. Ubisoft nie zapomni o milionach graczy.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Niedługo ujrzymy newsa w stylu " A za 6 miesięcy ubisoft zapowie następne 4 części assasynów które będą ukazywać się w odstępach 2-4 miesięcy a następnie po wydaniu tych 4 części zostaną zapowiedziane 20 kolejnych części ac które będą obejmować 3 czy to już 4 "nowy początek"...." Niestety tak to widzę :( mogliby dać umrzeć Ac już po Revelations, ostatecznie po III ale z definitywnym zakończeniem :s bo późniejsza reszta ( po części z III) to kaszana i skok na kasę :S Ale to tylko moje zdanie, niestety szykuje się nam "moda na sukces" w postaci gry z assasynami na czele.

4. Matek17

Matek17 Banned Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie podoba się? Nie graj. Przecież nikt cię nie zmusza. Ja jestem fanem serii i bardzo się cieszę, że co roku wychodzi nowa część Assassin's Creeda. Oczywiście nie mogę się doczekać tej zapowiedzi.

5. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Każdy wyraża tutaj swoją opinię. On negatywną ty pozytywną na temat tej gry. Co do tematu ja również mam już dosyć tej serii. Mogli ją skończyć na Revelations i ani częście dalej, bo dla mnie 'trójka' była już słaba, nudna.

1 osoba to lubi.
  6. Matek17

Matek17 Banned Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Opinie na temat gry wyraża się raczej w innym dziale. A to co wy prezentujecie to jest jakieś dziwne podejście do gier, do całej branży. To tak jak ja bym zaczął lamentować na co to EA tworzy kolejne dodatki do simsów. Może i robią to dla pieniędzy, może i to jest już nudne. Nie wiem, bo po pierwsze ja nie kupuje tego, a po drugie nie gram w to, więc mam w czterech literach co się z tą grą/serią dzieje. A jeżeli tak wam przeszkadza, że wychodzi kolejna część to zadziałajcie wyobraźnią, że Revelations to ostatnia część gry i koniec. Całą resztę olejcie.

PS. Rozumiem, że na twórców serialu Moda na sukces też jesteś zły, że nie zakończyli tego wcześniej? :p

7. WithheldRug578

WithheldRug578 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Ubi... wolniej z tymi AC , bo mi haj$ się nie będzie zgadzał.

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeszcze ten "Unity" nie wyszedł a już mówią o następnym ...
    To już naprawdę stało się nudne i monotonne .

9. dracoag

dracoag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ni chcecie nie grajcie. Nie dość że większość na przerobionych konsolach gra i jeszcze narzeka. Ja kupuje każdego nowego assassyna i nie płacze.

HTC One X+ • Tapatalk™

10. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Ludzie przecież o tym assasynie wiadomo od e3, teraz tylko zdradzą nazwę i pokażą jakiś trailer. Ubi na e3 powiedział Unity na ps4 i xo, a na x360 i ps3 assassyn o kodowej nazwie Comet.

11. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Jednym z nich jestem ja :)

12. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    łoo sorry nie wiedziałem że ta gra ("comet") jest już w sieci/sklepach że można wyrażać o niej opinie :O Myślałem że news dotyczy zapowiedz i"owej gry", ale też myślałem że dotyczy w jakimś mikro stopniu "wizji" ubisoftu. Boże co ja zrobiłem myślałem że komentuje "podejście ubi" ale nie. Widać chyba komentowałem nową jeszcze nie ukazaną ludziom grę...
    Tak to jest sarkazm -.- mogę jeszcze napisać coś w stylu "kolego tu nie mówimy o simsach, tu jest temat ac na forum masz do tego inny dział/temat" ^.-

13. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No w końcu =) już się nie mogę doczekać nowego Assassina na X360

Wczytywanie...

Poleć forum