1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft liczy straty i zamyka projekty

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Xavaris, Maj 13, 2011.

1. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    75 milionów dolarów pod kreską - tak wygląda bilans zeszłego roku dla Ubisoftu. Jednym słowem - nie jest kolorowo. Mimo sprzedaży gier wyższej o 19% do poprzedniego roku.
    O problemach THQ już jakiś czas temu pisaliśmy. Kalifornijskie studio jest jednak optymistycznie nastawione na obecny rok fiskalny planując premiery trzego Saints Row, czy sequela Metro 2033.

Inną taktykę musiał obrać Ubisoft, który chce oszczędzić zamykając najmniej pewne projekty i skupiając się na znanych seriach - Assassin's Creed i zdobywającym ogromną popularność Just Dance. Jednocześnie, w oderwaniu nieco od gier, Ubisoft zajmie się tworzeniem filmów.

Wracając na chwilę do anulowanych projektów. Nikt oficjalnie niczego nie potwierdził, ale jest niemal pewne, że nie ukażą się I Am Alive ani Beyond Good and Evil 2.

Edit
    :przepraszam przed chwilą zauważyłem. Ubisoft w liście do serwisu Eurogamer zapewnia, że zarówno I Am Alive, jak i BG&E 2 nie zostały anulowane i wciąż są w produkcji. Żaden z anulowanych projektów nie został jeszcze nawet zapowiedziany, więc "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal". Ufff...

Źródło : Ubisoft posts $74M net losses, cancels games - Shacknews.com

2. Lotnik421 Xbox One

3. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Na nowego Beyonta czekam już 7 lat i będę czekał, bo ta gra nie może nie wypalić!

Odnowioną wersje w HD kupiłem za legalne pieniążki i z tą samą radością co 7 lat temu tą gre przeszedłem na poczciwym xboxie 1.

4. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    i am alive nie podaruję bydlakom :/ tak samo zresztą beyond g'n'e :/
    gdzieś mam nowego asasyna, wolę te dwie gry.

Wczytywanie...

Poleć forum