1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft nie żartuje. Dożywotnie bany za zabijanie swojego oddziału w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 11, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Francuzi bardzo restrykcyjnie podchodzą do swojego shootera. Firma zapowiedziała właśnie najnowszą aktualizację, która między innymi wyeliminuje z serwerów zawodników zabijających kompanów.

Można narzekać na początkowe problemy z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, ale Ubisoft bardzo rozsądnie podchodzi do rozwijania tej produkcji. Firma wcześniej potwierdziła banowanie każdego przejawu niesportowej rywalizacji i deweloperzy kontynuują wdrażanie planu.

13 lipca na wszystkich serwerach pojawi się aktualizacja 3.4, która balansuje operatorów oraz usuwa kilka błędów, ale najważniejszym elementem łatki jest „Team Killing”. Autorzy stwierdzili, że w ich pozycji nie ma miejsca na zabijanie graczy reprezentujących ten sam zespół i w konsekwencji od tego tygodnia będą obowiązywać następujące zasady:

• Pierwsze wykroczenie w rozgrywkach nierankingowych: wyrzucenie z serwera.
    • Pierwsze wykroczenie w rozgrywkach rankingowych: 15 minutowy zakaz rozgrywki, 50% kary zdobywania punktów przez kolejne 30 minut.
    • Drugie wykroczenie: zakaz rozgrywki na 30 minut.
    • Trzecie wykroczenie: zakaz rozgrywki przez 2 godziny.
    • Czwarte wykroczenie: zakaz rozgrywki przez 24 godziny.
    • Piąte wykroczenie: zakaz rozgrywki przez 7 dni.
    Brzmi groźnie? To dopiero początek, ponieważ recydywiści złapią dożywotniego bana. Firma podkreśla, że każdy przypadek będzie sprawdzany, ale wygląda to naprawdę obiecująco.

Lambo69 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
  4. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    To samo powinno być w każdej tego typu grze. W WoT TK zdarza się nagminnie i nic...

5. sitwoo

sitwoo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
    Na Hardcore w bo3 też się to zdarza...

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ta zdarza się ale nie nagminnie :p i w BO3 jest taka dynamika, że czasami nie poznasz "swojego"..

7. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Bardzo dobrze gram na pc i denerwują mnie takie trolle będą mieli nauczkę

8. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W BO3 nie raz ktoś wejdzie prosto pod lufę, ale też zdarzają się trolle co strzelają specjalnie, ruch Ubi pozytywny tylko najpierw niech oni sobie dadzą bana na produkcje bugów błędów....

9. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    a co jeżeli przypadkiem zabiję współtowarzysza? maiłem kilka takich przypadków gdy akurat strzelałem w kamerę ten wchodził pod celownik i kula prosto w łeb

10. mikokuba1

mikokuba1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To jest właśnie najgorsze kiedy strzelam, a ktoś akurat przebiega albo ustawia się przed tobą. Tak samo w bo3 siedzi sobie kilku wrogów w pomieszczeniu rzucam granatem i w tym momencie z mojej drużyny wbiegaja do pomieszczenia chodź widzieli jak rzucałem.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum