1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Ubisoft pokazał jaja" - Jonathan Morin o przełożeniu premiery Watch_Dogs

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 21, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jonathan Morin, głównodowodzący projektem Watch_Dogs nie kryje podziwu dla zarządu Ubisoftu, który zdecydował się na przełożenie daty premiery jego gry na miesiąc przed planowanym debiutem w listopadzie. Według niego, czas ten został należycie spożytkowany, a fani, którzy początkowo kręcili nosem, docenią wkład jaki włożony w ulepszenie tej produkcji.

Morin udzielił wywiadu portalowi Examiner, gdzie powiedział:

Tym co daje nam władzę, jest siła głosu w przypadku podjęcia decyzji o wydaniu, lub nie wydaniu gry. Kiedy ja ogrywałem tytuł, by wyszukać błędy, szefostwo Ubisoftu też grało. Firmy, które działają w ten sposób są rzadkością. Jeśli natrafiłem na problem, mogłem do nich podejść, wyjaśnić co jest problemem, a oni to zrozumieli.

Nie da się pozbyć wrażenia, że Morin chwali swoich szefów, co może nieco razić, ale z drugiej strony ile firm zdecydowałoby się wydłużyć czas produkcji o pół roku, kiedy cała marketingowa machina działała już w pełni, pieniądze wydane, a gracze chcieli się rzucić na grę w dniu premiery nowych konsol? Patrząc w stronę EA i DICE, które wydały Battlefield 4, a następnie sami przyznali się do porażki w optymalizacji i testach - chyba niewiele.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. frytas16

frytas16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stare Kurowo
    czyli że 27 maja nie będzie premiery ?

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A czy teraz mamy wrzesień? Czytaj ze zrozumieniem, premiera już za kilka dni, widziałeś już chyba ludzi z Brazylii którzy się już cieszą WD na swoich konsolach.

Wysłane z mojego P6-U06 przy użyciu Tapatalka

5. Takenishi

Takenishi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    raczej chodzi o przełożenie z końca roku 2013 na 27 maja tego roku ;)

6. pawel85pl

pawel85pl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    49
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    słońca
    Jonathan Morin, głównodowodzący projektem Watch_Dogs nie kryje podziwu dla zarządu Ubisoftu, który zdecydował się na przełożenie daty premiery jego gry na miesiąc przed planowanym debiutem w listopadzie.

Czytaj ze zrozumieniem.

7. frytas16

frytas16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stare Kurowo
    Aha, dzięki nie zrozumiałem.

8. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    juz po tytule sie wystraszylem :D heheheh czekam 6 dni |!!

Wczytywanie...

Poleć forum