Ubisoft prezentuje Assassin's Creed IV: Black Flag

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik


Ubisoft długo kazał czekać fanom Assassin’s Creed na najnowszy zwiastun Black Flag, ale nareszcie – pod koniec konferencji – zobaczyliśmy Edwarda Kenwaya w akcji.

Najnowszy Assassin’s Creed przeniesie nas do Złotej Ery Piractwa, nie mogło zatem zabraknąć bitew morskich i walk na pokładach statków, a także kilku scen pokazujących, nową funkcję w grze – nurkowanie. Czym jednak byłby Assassin’s Creed bez ciekawych miast i wdrapywania się na dachy? To wszystko mogliśmy obejrzeć nie na jednym, a dwóch zwiastunach zaprezentowanych na E3 2013. Niestety, podobnie jak w przypadku innych, najbardziej oczekiwanych gier Ubisoftu (Splinter Cell: Blacklist i Watch Dogs) nie zaprezentowano fragmentów rozgrywki. Na to jednak jeszcze przyjdzie pora.

Assassin’s Creed IV: Black Flag zadebiutuje pod koniec października. Gra zmierza na PS3, Xboksa 360, Wii U, PC, PS4 i Xboksa One.

Źródło: E3 2013: Ubisoft prezentuje Assassin's Creed IV: Black Flag - gram.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

RaptorPL

Użytkownik
Użytkownik
Kurcze :) Assassin za Assassinem. No ale jak ma im to dobrze wychodzić to czemu nie.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Już nie mogę się doczekać, to jeden z tych tasiemców który jest bardzo dobry.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Up, ty tak na serio, bez hejtu? ♥

Jeszcze gameplay który pojawił się na konferencji Sony.


Sony coraz mocniej współpracuje z Ubisoftem, a że zamierzam kupić PS3 jak i PS4 to współpraca z moim ulubionym wydawcą napawa optymizmem :)

Co do gry, cóż mogę powiedzieć, jestem cholernym fanbojem Assassin's Creeda i spędzę kolejne kilkadziesiąt godzin w tytule z tej serii. Wydanie kolekcjonerskie kupię obowiązkowo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nuda ( moje zdanie )
Pamiętam trailer Brotherhood - MAGIA
Nie dałem rady oglądnąć do końca gameplayu
Graficznie wygląda fajnie ale tylko tyle. Raczej w to nie zagram
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
Wykorzystali wszystko co było w poprzednich częściach i posklejali w całość. Wyszło im całkiem nieźle :)
// To gameplay ze starej czy nowej generacji konsoli?
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Up raczej z nowej, po co mieliby pokazywać gorszą graficznie wersję na PS3. Tak ktoś może zobaczyć, że jest postęp w grafice, kupi wersję na X360/PS3 i się rozczaruje :D
 

Do góry Bottom