1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft przedstawia Łowcę Asasynów - świetny trailer Rogue

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 5, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Niegdyś Asasyn, a teraz łowca Asasynów. Właśnie otrzymaliśmy fenomenalny zwiastun Assassin’s Creed Rogue, który potwierdza, że szykuje się prawdziwy killer! Historia tej pozycji zapowiada się intrygująco.

Od pierwszych informacji o Assassin’s Creed Rogue wiemy, że w tej przygodzie wcielimy się w tajemniczego, byłego Asasyna. Shay zmienił swoje życie, przyłączył się do byłych rywali, a teraz walczy o nową prawdę.

Jestem pewien jednego – tej produkcji będą zazdrościć posiadacze ósmej generacji. Pozycja zapowiada się wyśmienicie...

Assassin’s Creed Rogue zadebiutuje na rynku 13 listopada, w tym samym dniu na półki sklepowe wskoczy Assassin's Creed: Unity.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nono :) czyżby bliskie spotkanie z Conorem :)

Ogólnie jak chodzi o AC to zawsze jestem na TAK :)

Trailer dość dobry, chociaż nie świetny.

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    kolejny dowód na to że wciskają nam kolejną produkcję na siłę, byleby tylko wydać kolejna produkcję o nazwie "Ass Ass in".
    Tasiemca ciąg dalszy.

2 użytkowników lubi ten post.
  5. Matek17

Matek17 Banned Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Też na początku myślałem, że to Connor, ale jak zatrzymasz to widać, że to inna postać

6. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Też że tak powiem "Nie kupuje tego" całego bajerowania wokół "nowego" Ac.

1 osoba to lubi.
  7. Jenerał

Jenerał Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja tam kupuje wszystkie jak wychodzą. Mnie się ta gra nie znudzi nigdy :) i mam nadzieję że Ubisoft jeszcze długo pociągnie tą serię :)

Wczytywanie...

Poleć forum