1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft przeprasza za błędy Assassin's Creed: Unity i rozdaje DLC oraz gry!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 26, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Informowaliśmy już dzisiaj, że Ubisoft wciąż stara się naprawić Assassin's Creed: Unity i najnowszy patch naprawia około 300 błędów. Mimo to pozycja nadal nie działa poprawnie, więc przedstawiciele francuskiej korporacji ogłosili, że gracze otrzymają całkowicie za darmo DLC. Dodatkowo niektórzy mogą pobrać jedną z wybranych produkcji!

Ubisoft wciąż naprawia Assassin's Creed: Unity i właśnie pojawiła się informacja na stronie francuskiej korporacji, w której Yannis Mallat – prezes Ubisoft Montreal i Toronto – postanowił przeprosić graczy za wszystkie niedogodności.

Przedstawiciele firmy nieustannie pracują nad naprawieniem gry, ale prace mogą potrwać odrobinę dłużej niż pierwotnie zakładano. W tej sytuacji wszyscy gracze, którzy kupili produkcję, otrzymają za darmo pierwszy fabularny dodatek Assassin’s Creed Unity Dead Kings.
    Twórcy wstrzymają sprzedaż Przepustki Sezonowej, ale klienci, którzy nabyli pakiet dodatków wcześniej mogą skorzystać z dodatkowej promocji i pobrać jeden z następujących tytułów za darmo:

• The Crew
    • Far Cry 4
    • Watch Dogs
    • Assassin's Creed IV: Black Flag
    • Rayman Legends
    • Just Dance 2015

Po naprawieniu gry wszystkie elementy Season Passa będą normalnie dystrybuowane. Yannis Mallat zapowiedział, że jeszcze przed końcem tygodnia pojawi się kolejna duża aktualizacja Assassin's Creed: Unity. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nie wiem po co wypuszczono taki naszpikowany bugami tytuł. 300 błędów. Aż strach pomyśleć ile ich jest w tej grze.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Czy tylko ja zauważam, że od czasów Watch Dogs Ubi schodzi dosłownie na PSY. Zawsze mają z czym problem itp itd.

1 osoba to lubi.
  5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    no nie wiem czy schodzi na psy bo to jest pierwszy typowy asasyn na nowo generacje, po drugie potrafi sie przyznac do bledow i dac graczom cos wzamian bo np Far Cry 4 czy The Crew to dla mnie dobre wytlumaczenie, a nie chce nic mowic ale taki wielbiony tutaj R* wypuscil shit w postaci GTA IV na PC w ktorego sie grac nie dalo ale tamta firma to jest wielbiona... nie zapominajmy ze FC4 ktorego tez tutaj ludzie chwala jest od Ubi, a ktorego teraz ja np dostane za darmo, a co do 300 bledow to niekiedy gry maja wiecej tylko nikt tego nie ujawnia

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    Chwalą.. spróbuj zagrać na PC w FC4.. :p
    Hm tak AC:U z 303 błędami no thanks :)

Mowa na PC. Na XO nie nie wiem nie mam.

7. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Tak masz rację, bo nowy Far Cry pokazuje potęgę next genów i ich moc.... chwila co ja pie*dole -.- Przecież nowy Far Cry chodzi w 30fps na next genach (chodzi jakby chciał a nie mógł, na 360 i ps3 to samo chce ale nie może), Sledgehammer Games jakimś cudem wydało grę w 60 fps (Nowy cod i nie było żadnych poważnych problemów) , R* wydało Gta V które (jak dobrze wiem) chodzi w 30fps, ale nadrabia to całokształtem (w tej grze chyba nie można się nudzić). A Dodatkowo Ubi blokuje wydawanie recenzji "The crew" jak dla mnie je*bie tu wałkiem na kilometr. Nie wiem czy Ubi powinno się chwalić "naprawiliśmy 300 błędów, a kij z tym że mamy ich 1500 w jednej grze . Damy nowe DLC bo po ch*j skupiać się na naprawie obecnych gier skoro możemy odwrócić uwagę ludzi a oni to łykną" <--- to jest podejście Ubi. Nawet słynne Ea po premierze bf4 stawało na głowie żeby coś z tym zrobić, Ubi za to bombarduje nas następnymi wybrakowanymi produktami.
    Tak samo rzygać mi się chcę od tłumaczenia ich optymalizacji " bo 30fps jest...", pie*dolo lamento, albo nie chce im się pracować lub nie potrafią robić gier na coraz to nowszy sprzęt, innego wytłumaczenia nie ma. 1-2 miesiące Ubi przyklepie sprawę zasypując graczami patchami, darmowymi dlc, a za kilka miesięcy możemy dostać znowu gniota jaki w pale się nie mieści. Wszystko przez to że ludzie tacy jak Ty łykali jak młode pelikany wszystko co rzuci Ubi byleby "zabłysnąć" jaką to "porządną" firmą jest.
    Zgadzam się wszystko zaczęło się chyba od WD kiedy to trailer a efekt końcowy minęły się o kilka lat -.-

1 osoba to lubi.
  8. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ubi naprawia, ubi daje za free DLC, które pojawi się po naprawie błędów, ubi rozdaje za free gry. DALEJ ŹLE. WTF
    @UP
    Skończ z tym hejtem i przyjmij do świadomości, że next gen to tylko w next gen cudzysłowie i tego nie zmienisz. Opuść tą generacje bo Ciebie ona nie zadowoli. Siedź dalej na 360/PS3. I NIE, GTA V nie nadrabia całością.
    @DOWN
    Powiedz mi co mogli więcej zrobić PO wydaniu gry i przyznaniu się do znacznej ilości bugów na konsolach i jeszcze większej na PC. Niektórym brakowało jaj do takiego ruchu. Co zrobiło EA z BF4? To samo co UBI z Unity i w dalszej kolejności robili to samo co UBI teraz czyli naprawiali. Co wg Ciebie powinni teraz zrobić? Wycofać grę z dystrybucji? (pytanie retoryczne) Nawiązałeś do negatywów na steamie, ale co ma steam do wersji na konsole? Jest od groma gier, które na steamie dostały po głowie m.in. lords of the fallen.
    A odnośnie Twojego ostatniego zdania. Wybacz, ale nie wiem czy mam do czynienia z 16 latkiem czy osobą dorosłą. Anyway, EOT

1 osoba to lubi.
  9. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Okej damy Ci zaraz trailer WD z e3 i zrobisz tak żeby na twoim one była dokładnie taki WD jak z traileru (z e3) :) Jak tego dokonasz i udokumentujesz wtedy broń Ubi, a jak nie to wróć do swojego next gena i zacznij na nim oglądać tv, skoro to "tylko nextgen". Jakoś ta generacja mnie zadowala aktualnie korzystam z ps3, 360 i ps4 :) Np. Sucker Punch (Infamous second son) nie musiał je*ać patchami czy darmowymi Dlc by uratować swój tyłek, R* to samo, Ea z titanfall też, BioWare z DA 3, nawet M$ po wykupie minecrafta nie odwalił żadnej kaszany. Jest jeszcze wiele innych produkcji, poza tym radzę zajrzeć na steam 51% negatywów dla unity, tak widać że jednak nie wszyscy łykają to jak młode pelikany. Niestety nie dociera to do "niektórych". No nic może jak Ubi da wam ledwo działającą gre w stanie alpha która jest pierwszym bulidem i wyda to jako oficjalną wersję, wtedy może obudzisz się :) Ubi też dawało tablety za free recenzentom z okazji premier WD, ale to było tak z uprzejmości przecież jako porządna firma nie chcieli wkupić się w ich łaski czy coś ^.-
    Ale co ja się będę kłócił z Tobą widać że gdzieś posty musisz nabić, a na offtopie chyba nie nalicza :D No nic kończę karmić trolla :3

Wczytywanie...

Poleć forum