1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft: "Przyszłoroczny Assassin´s Creed zakończy historię Desmonda"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez p1teReq., Październik 3, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. p1teReq.

p1teReq. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa

Choć Assassin’s Creed: Revelations jeszcze nie miało swojej premiery, przedstawiciele Ubisoftu w jednym z wywiadów zdradzili kilka pierwszych szczegółów związanych z przyszłoroczną odsłoną cyklu. Według twórców gry, ma ona zakończyć historię Desmonda.

Alexandre Amacio, główny projektant Assassin’s Creed: Revelations, w wywiadzie dla Eurogamera wyjawił, że kolejna odsłona zakończy historię, wyjaśniając główny wątek końca świata, który ma mieć miejsce w grudniu 2012. Zakończenie fabuły poznamy więc – w prawdziwym świecie – na około miesiąc przed wspomnianą datą, co od początku było celem developerów.

Jak mówi Amacio:

Dowiedzieliśmy się również, że w grze najprawdopodobniej zobaczymy nowego – obok Desmonda – bohatera, którym kierować będziemy przez większość rozgrywki.

Od jakiegoś czasu nowe części Assassin’s Creeda ukazują się co roku. Amacio dodał, że takie podejście do produkcji nie potrwa długo i przy kolejnych odsłonach cyklu developerzy będą mieli więcej czasu.

źródło: Ubisoft: "Przyszłoroczny Assassin´s Creed zakończy historię Desmonda" / CD-Action

2. Lotnik421 Xbox One

3. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    fajna akcja z tym końcem świata, to się na pewno sprzeda bo ludzie będą chcieli zobaczyć ich wizję

4. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Nosz kur... myślałem , że w końcu popracują nad prawdziwą trójką dłużej , a nie....
    Zacznie się trzepanie Assassin Duty....

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Bo Assassin's Creed w 2012 roku kończący historię Desmonda będzie miał cyfrę III. Jak chcą skończyć historię Desmonda to muszą to zamknąć liczbą, bo rozpoczęli I i II przygody Milesa, więc na III jego historia się skończy. Wiem, chaotycznie napisałem.

6. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Miałem nadzieję, że ostatni Assassin's creed będzie w pełni poświęcony Desmondowi. A pewnie będzie kolejny przodek. Ahhh za dużo Ezia. Mimo wszystko czekam, aż Desmond będzie walczył w ówczesnych czasach przeciwko uzbrojonym bandytom (coś na styl mirror's edge)

7. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    ja już się pogubiłem co i jak będzie :D

8. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Koniec historii Desmonda co nie znaczy że to będzie ostatnia część. No ciekawe jak to wykombinują :D

9. arekw

arekw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
  10. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Wiecie co ja wam powiem..nie obchodzi mnie to co bd dalej .. ważne żeby robili AC.. bo to ********* gierka..
    Wiadomo coś się zaczyna coś się kończy.. nie można w kółko ciągnąć histori Desmonda.. zakończą ją i tyle :D
    Ale oby były kolejne części bo jak dla mnie to jest najlepsza gra.. Nigdy w taką nie grałem . :D
    Ta gierka mnie tak cholernie wciągneła że byłbym w stanie zrezygnować z innych gier tylko dla AC. :D
    Gra ********* . Koniec kropka . ; ))

11. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Szkoda, liczyłem (może nie tyle co liczyłem, tylko chciałbym zagrać:D), że po 'trójce' wypuszczą jeszcze z jedną, dwie gry kontynuujące jego historię (jak to było w wypadku 'dwójki' - Brotherhood i Revelations). Chociaż szczerze mówiąc wątpię czy dostaniemy kolejnego przodka, jeśli następny tytuł ma być ostatnią częścią historii Desmonda, z prostej przyczyny - nie rozbudują świata tak bardzo, jakby chcieli. Największy nacisk położą na Desmonda, bo nadal jest zbyt wiele pytań odnośnie jego dziejów... ale to tylko moje spekulacje, zobaczymy na ile okażą się trafne. Ach, jakbym chciał już w to zagrać!

12. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Dokładnie tak samo sądzę, AC III musi rozwiązać sprawę Desmonda na amen i dać nowego przodka z nowym miastem,krajem,kulturą a to będzie trudne, poprzednie 3 części (można zaliczyć do tego Revelations - 4 część) nauczyły nas jak postępuje Ubisoft: Daje w większości gry, 80-90% historię przodka a resztka jest dla Desmonda, krótka, aczkolwiek treściwa część gry, więc nie wiem jak to będzie w III wyglądać, ale sumując czas grany Desmondem w dotychczasowe Asasyny mamy jakieś 5-7h wszystko to było stawianiem małych kroków by uratować świat a w III Desmond ma za zadanie
    Odnaleźć świątynie (liczba mnoga!) powstrzymać sondę, walczyć z templariuszami, na pewno obiekt 16 też będzie w questlogu Desmonda
    . Obstawiam że czeka nas niedosyt, albo historię Desmonda zrobią w godzinę-dwie a większość gry będziemy się rozbijać nowym asasynem po nowym mieście, lub też Desmond zdominuje grę a gdy zaczniemy się wkręcać w nowego przodka zostaniemy brutalnie wyrwani z animusa przez fabułę... Zobaczymy, mimo wszystko ufam ubisoftowi, już myślałem że po zakończeniu Brotherhooda Ubi zapędził się w kozi róg (wszyscy wiemy w jak ważnym momencie się ta gra skończyła) tak sobie myślałem, jak Ubi będzie promował trailerami, wywiadami nowego Assassin's Creeda (w domyśle Revelations) ? Przecież każde info, czy to o przodku nowym/starym będzie zawierało odpowiedź na to co się stało z Desmondem po zakończeniu AC BH, no nie ma mocy by nie zaspoilerowali wydarzeń z rzeczywistych czasów, a tu proszę, wymyślili śpiączkę i wszystko gra, zero spoilerów, a nadal gracze są ciekawi co się z nim stało i z Lucy :D

13. Uped

Uped Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na prawdę szkoda że tak wspaniała gra powoli się kończy, jednak nic nie trwa wiecznie. Właściwie głównie to kupiłem konsolę tylko dla gir z serii AC, więc po 3 się chyba z nią pożegnam.

Wg mnie to w 3 to będzie pod koniec scena z Desmondem i Lucy z gromadką małych asasynów :D A tak poważnie: Ciekawe co nam Ubisoft planuje...

14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Eeee myślałem że ten Assassin co teraz wyjdzie zakończy wszystko a tu jak to zawsze bywa pupa blada.. I za rok kolejny Assasin.. A rok później Assassins Creed Reaktywacja :D

15. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Trochę się robi z tego Call. I gra może fajna, ale nie długo będzie tak samo odgrzanym kotletem. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść nie pokonanym. Lepiej zakończyć z lekkim nie dosytem niż przesycić i wszystkich zrazić. Bo pamięta się potem tylko te najgorsze opinie.

16. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    No i bardzo dobrze,że zakończy jego przygody,bo jeszcze trochę i wyjdzie z tego jakiś serial w którym sami twórcy zaczną się gubić.

17. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Dobrze że kończą historię desmonda ale świetnie że nie kończą z grą i dalej będziemy jakimś asasynem bo gra jest genialna sam pomysł takiej gry jest wspaniały a to co zrobili za pomocą opowiadania historii to czysta poezja.

18. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Grałem we wszystkie części i czekam na kolejną, gra jest po prostu miodna :) Ubisoft po zakończeniu historii Desmonda na pewno nie porzuci tej serii.

19. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Assassin to jedyna gra w której mamy świetnie ukazany parkour + świetny system walki + skradanie się, zabijanie po cichu + różne bronie + ogromny świat + sandbox (and more). Właśnie o to chodzi niech nie kończą z tą grą ale niech posuną się dalej, a Des na emeryturkę już :)

20. janek123

janek123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mam nadzieję że po Desmondzie poznamy równie dobrego nowego bohatera tylko jaką epokę mogli by wymyślić dla niego.. skoro większość już była..

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum