1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft sądzi, że Assassin's Creed IV: Black Flag sprzeda się gorzej od poprzednika

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 16, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Producenci zabawili się w realistów i stwierdzili, że ich gra sprzeda się nieco słabiej od Assassin's Creed III.

Przez pierwsze pół roku od premiery Assassin's Creed III rozeszło się w 12,5 mln egzemplarzy na całym świecie. Ubisoft sądzi, że w przypadku kolejnej części będzie nieco słabiej i że z półek sklepowych zniknie "co najmniej 10 mln kopii".

Pomimo niższych przewidywań dotyczących sprzedaży, Ubisoft bardzo mocno wierzy w swój tytuł i twierdzi, że gra na pewno będzie zaliczana do największych premier w tym roku, zgarniając przy tym bardzo solidne oceny w recenzjach.

Czyżby Ubisoft powoli zdawał sobie sprawdzę z faktu, że wydawane rok w rok Assassin's Creed może w końcu nieco znużyć? Tego nie wiadomo, ale coś czuję, że jeśli ktoś ma pomóc tej serii trochę odetchnąć, to będzie to Watch Dogs.

W ramach przypomnienia: konsolowe wersje gry ukaża się odrobinę wcześniej, niż pierwotnie zakładano - już 29 października. Na premierę wersji pecetowych będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Myśleli że będzie jak z Call Of Duty niby co roku to samo a sprzedaję się świetnie ale coś im chyba nie wyszło

4. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
  5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    A ja myślę, że będzie odwrotnie. Dla mnie " trójka " była słabiutka. Jedyne co mi się podobało to pływanie statkiem. Liczę na to, że w Black Flag ten motyw będzie też tak zrobiony i bardziej rozbudowany.

Wczytywanie...

Poleć forum