1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft: Szczegóły Uplay Passport

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Lipiec 22, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Ubisoft ujawnił szczegóły Uplay Passport - usługi, która blokuje sieciowe funkcje gier firmy osobom nabywającym daną produkcję na rynku wtórnym. Wiemy już jak dokładnie będzie ów system wyglądał i ile pieniędzy zapłacą osoby, które dopuściły się karygodnego czynu, jakim jest odkupienie gry od jej właściciela.

Cytując:

Jeśli nabędziecie taką grę na rynku wtórnym, będziecie musieli kupić nowy kod, aby korzystać z sieciowych usług - w tym multiplayera, specjalnych ofert i dodatkowej zawartości. Cena takiego cuda wyniesie 800 MSP na Xbox Live oraz 7,99 funta (około 36 złotych) na PlayStation Network i PC.

Debiut Uplay Passport już 2 września przy okazji premiery Driver: San Francisco.

źródło : http://www.cdaction.pl/news-20747/ubisoft-szczegoly-uplay-passport.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Nie ma to jak dodatkowe nabijanie kasiory :I

4. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    nie ma co się dziwić jak, oni zarabiają na każdej jednej sprzedanej grze. A wykładanie milionów $ i być stratnym to nie jest za dobrze.
    Postaw się na ich miejscu

5. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    a samochodu urzywanego tez bys nie sprzedal, ksiazki, plyty z muzyka?:) postaw sie na ich miejscu a nie producentow gier.
    niech zaczna tworzyc gry ktorych nie bedzie sie mialo ochoty sprzedac. a nie stworza kolejnego potworka ktorego nie daj boze kupimy

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Kiedyś jakoś nie mieli problemów, związanych ze sprzedażą używek - żyli w dobrobycie, robili jedną grę na parę lat i nie narzekali. Teraz to padaka co to się wyprawia

7. Uped

Uped Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mnie te całe kody blokujące usługi sieciowe następnym właścicielom. Jest to po prostu okrutne. Zapoczątkowane w MK, a jeszcze trochę to wszystkie gry to będą mieć. Walczenie z rynkiem sprzedaży gier używanych... Zarabiają po miliony a nie pozwalają sprzedawać gier używanych. Wg nich to pewnie gramy w jedne tytuły przez całe życie...

8. ciacin9

ciacin9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wojnicz
    debilizm i tyle... jak kupiłem swoją licencje to mam prawo ją też sprzedać ehhh massakra normalnie

9. grzes207

grzes207 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam niedzieje ze wynajda na te kody jakis sposób bo to jest jakas masakra ze nie bede mógł sprzedac gry w całej zawartosci :/

10. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jeszcze troche i w każdej grze tak będzie. Nie tylko Activision ciągnie do $$$$$$$ ;)

11. czesiofan

czesiofan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Online pass został zapoczątkowany przez EA, reszta tylko zwietrzyła łatwą kasiorę i kopiuje pomysł.

12. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    I bardzo dobrze bo wnerwia mnie jak ktoś kupi sobie używkę i twierdzi że on nie jest piratem, normalnie firma nic nie ma z używki więc równie dobrze można pobrać tylko że osoby kupujące używki nie chcą bana na xbl albo są idiotami i wolą płacić za pirata 50 zł.

13. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Taki biznes rób wszystko aby nie wyjść na minusie tylko na plusie.

14. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    zauważcie że - wg. mnie UBISOFT i EA robią najlepsze gry (EPIC jest bezkonkurencyjny) np, ubi robiąc jedną produkcje np- AC;B zatrudnia 9 zespołów developerskich na Świecie i myślićie z czego ma to opłacić skoro wersje pudełkowe gry są piracone???

15. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    czyli jak kupie uzywany samochod to jestem zlodziejem?:) tak to wszystko wyglada:)
    jak kupilem to mam prawo to odsprzedac jak mi sie znudzi lub tego nie potrzebuje. nie badzcie naiwniakami jak ktos wam wmawia ze zlodziejem jestescie bo cos uzywanego kupicie. producenci telefonow, elektroniki, samochodow, domow i wszystkich innych dobr rowniez zatrudniaja ludzi i to tysiace i im jakos sie oplaca?
    jakos oni nie zabraniaja ani nie utrudniaja sprzedazy uzywanych rzeczy.
    to jest po prostu PAZERSTWO ze strony producentow gier.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum