1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft traci na giełdzie i obiecuje poprawienie błędów w Assassin's Creed: Unity

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 13, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Pisaliśmy już o komicznych błędach występujących w Assassin's Creed: Unity (w szczególności w edycji PC). Do śmiechu nie jest jednaj Ubisoft, które już liczy straty.

Oceny nowej odsłony Assassin's Creed: Unity nie zadowoliły inwestorów Ubisoft, co odbija się w spadających notowaniach akcji firmy na giełdzie. Tylko w jeden dzień wartośc akcji Ubisoft spadła o 8%.

Ubisoft stara się jak najszybciej naprawić swoją nową grę. Poniżej znajdziecie listę problemów, które zostaną poprawione w pierwszej kolejności:

- Wpadanie Arno w podłoże.
    - Zawieszanie gry przy wchodzeniu do sesji kooperacyjnej.
    - Arno blokujący się w środku wozów z sianem.
    - Opóźnienie w pojawianiu głównego menu po starcie gry.

Po wydaniu pierwszego patcha firma zajmie się mniej istotnymi (wg siebie) problemami:

- Problemy z frameratem.
    - Problemy z kolizją obiektów.
    - Problemy z dobieraniem graczy do kooperacji.
    - Problemy z walutą Helix.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Problem z frameratem to mniej ważny problem? A może nie wiedzą jak się do tego zabrać...

4. Reaper44

Reaper44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    10 studiów zajmowało się tą grą, i wśród tylu osób nie znalazł się nawet 1 specjalista od opytmalizacji .. Szkoda słów na tą firmę

2 użytkowników lubi ten post.
  5. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Nawet jak wydadzą teraz do niej 2000 patchów, poprawiających ją, nadal nie mam zamiaru jej kupić. Stracili zaufanie moje ( pewnie jak większości klientów), po tym co u nich się w firmie wyczynia.

6. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    I bardzo dobrze, że tracą.
    Chytry zawsze traci dwa razy.
    Jak się wydaje niedorobiony bubel, to trzeba dostać po łbie.

7. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Zapomniałeś dodać "drugi upośledzony" bubel :D (pierwszy to Watch dog's), a teraz może jeszcze nadejść trzeci "słynne" "Far Cry 4" :p

8. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Dlatego też w najbliższym czasie na Xbox One zamierzam kupić tylko GTA V.
    W Far Cry 4 chętnie bym pograł a w Watch_Dogz'y miałem grać ale uprzednio poczytałem na ich temat i w porę zrezygnowałem z zakupu :)

Lepiej poczekać aż gry stanieją (mam na myśli FC4 i AC:U) i jednocześnie może zaczną być grywalnymi.
    W przypadku Ubisoftu kupowanie kota w worku może się odbić czkawką...

1 osoba to lubi.
  9. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    święte słowa dla tego ja tak samo kupiłem tylko GTAV które potem wymienię na AC U albo Far Cry4 ale chyba nie prędko

10. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    Hah. Pograłem więc dosłownie godzinkę w Unity i zrobiłem trzy pierwsze misje. Pierwsze wrażenie to dziwne sterowanie. Jakoś czuję się jakbym nie miał pełnej kontroli nad Arno i trochę mi on "ucieka" z obranego kursu. Kolejna rzecz to czuć jednak te spadki fpsów. Co do bugów to na te trzy misje spotkałem się już z zablokowanym w ścianie npc, przenikaniem obiektu przez ścianę, oraz z zablokowaniem się w stercie siana.. Czekam wiec na patcha żeby się nie zrazić do tego tytułu bo widać że ma potencjał.
    Odnośnie "farkraja cztery" to widziałem go w akcji na PS4 i robi bardzo pozytywne wrażenie. Aż dziwne, że to również jest gra wypuszczona przez ubisyft.

11. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    hhaha dobrze ze nie kupilem tej gry wole kotleta w postacji GTA V na ps4:]

Wczytywanie...

Poleć forum