1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft wyjaśnia jak wykorzystało dodatkowy czas po opóźnieniu premiery Watch Dogs

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 10, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wczoraj okazało się, że Ubisoft już myśli o dużych rozszerzeniach do Watch Dogs, które mają wprowadzić m.in. świeżą kampanię singleplayer, z nowym głównym bohaterem. Dziś twórcy gry wypowiedzieli się szerzej na temat opóźnienia premiery tej mocno wyczekiwanej produkcji.

Jonathan Morin, dyrektor kreatywny całego projektu, udzielił ostatnio wywiadu magazynowi Edge. W rozmowie z miesięcznikiem pojawił się temat opóźnienia premiery Watch Dogs, które pierwotnie miało trafić na rynek już w listopadzie 2013 r.

2. Lotnik421 Xbox One

3. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    Ostatnio dużo newsów o W_D zaczyna się od "Ubisoft wyjaśnia ..." lub "Ubisoft tłumaczy (się) ...". Pamiętam jak za czasów szkoły zbliżała się wywiadówka, a ja wiedziałem że staruszkowie nie usłyszą tam nic optymistycznego na mój temat, więc też sporo przed owym dniem zaczynałem przyzwyczajać ich do tego czego tam doświadczą :D i właśnie w ten sam sposób "wyjaśniałem" i "tłumaczyłem (się)", a koniec końców i tak było z tego sporo krzyku. Ciekawe czy tu będzie tak samo :D

2 użytkowników lubi ten post.
  4. MasterBarti

MasterBarti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Poniekąd tą wypowiedzią potwierdził, że były problemy z optymalizacją.

Wczytywanie...

Poleć forum