1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft wynagrodzi graczom problemy z The Division

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 20, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jeśli dotknęły was ostatnie problemy w Tom Clancy's The Division - znikające postaci, wyczyszczony ekwipunek lub problem z dziennymi misjami (cóż, to w sumie każdego dotyczy), to Ubi wam to wynagrodzi.

Każdy gracz, który zaloguje się w ten weekend do serwerów Tom Clancy's The Division otrzyma 150 monet Phoenix, za które można nabyć wysokopoziomowy sprzęt. Dodatkowo, jeśli dotknął was któryś z poważnych błędów o których wspomniałem wcześniej - skasowane postaci, pusty plecak - dostaniecie dodatkowo: 500 monet Phoenix oraz po 10 wysokopoziomowych zasobów.

Ubi jednocześnie zapewniło, że pracuje nad łataniem kolejnych błędów wewnątrz gry, zwłaszcza glitchy, które psują uczciwą rozgrywkę. Dodatkowo w planach jest poprawa wyświetlania elementów w trakcie czyszczenia Dark Zone (lista przedmiotów zajmuje teraz za dużo ekranu) czy krótkie okienko nieśmiertelności po wyjściu z bezpiecznej strefy w Dark Zone.

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ja juz tego tysiąca feniksów nie mam na co wydawać a oni jeszcze chca podarować cos co obecnie do prawie niczego nie służy

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A już myślałem że mogę z paragonem do mm iść i oddadzą mi kasę za ten badziew:troll:

p_bladek lubi to.
  5. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    No tak, nie dość, że cziterzy mają praktycznie nieograniczone dostawy Fenixów, to jeszcze Ubi da im 150 gratis.

6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Dlaczego nieograniczone ? Zdobyć 1000 feniksów to obecnie żaden problem według mnie . Problemem jest je wydać bo nie ma na co

7. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Ja to rozumiem, ale dla mnie to nie takie proste. Nie uznaję cziterstwa, więc Fenixy nie napływają szeroką falą. Wszystko na bieżąco wydaję próbując nadgonić z postacią. Dla porównania, znajomi którzy wykorzystywali regularnie błędy gry w ciągu ostatnich 3 tygodni przeskoczyli mnie o 30 z ekwipunkiem. Czekam na 50 poziom w DZ żeby coś lepszego kupić.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak zdobyc takie feniksy?

Wysłane z mojego Honor 7.

9. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Farmisz ambitny lexington robisz w 15-20 min dodatkowo masz misje dzienne i dochodzi DZ spokojnie można wyciągnąć dozwolony max jeżeli masz postać dobrze zbudowana to przez ambitny przechodzisz jak przez normal. Idziesz na ten cały raid i tez w 30 min max go kończysz grając normalnie bez glitchy i kolejne feniksy wpadają . Ja juz dłuższy czas nie zbieram bo mi 1000 wisi nie mam na co specjalnie wydać .Gra ma za mało zawartości tak naprawde nie ma co tam robic już chyba ze wbijać lvl DZ ale czy jest sens na sile jak nic za to nie mamy ? Czekać tylko na kolejny dodatek .

@Krakoos@Krakoos nie trzeba oszukiwać w tej grze by postać wyciągnąć na godny lvl wszystko zalezy jak grasz czy regularnie czy nie . Ja od premiery siedziałem dzień w dzień po aktualizacji z dodatkiem kolejne tyle postać wyciągnęłam na obecne 225 tego pancerza czy jak to się zwie bez większego problemu . Grasz najazdy i później kręcisz perki i w sumie tyle . Większy problem jest z odpowiednim wykręceniem postaci bo tu zalezy jak budujesz postać typowo ofensywna , tanka czy jakąś po środku później czy pod PVP czy PVE no i jeżeli już wiesz jaka to czy w danym kierunku czyli technik jakiś czy inny medyk kombinacji masz wiele wiec tutaj troche czasu to zajmie ale tez jezeli grasz regularnie masz fundusze na to by kręcić .

Wczytywanie...

Poleć forum