1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft – za dwa lata połowa gier będzie w 3D

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Sevik, Maj 23, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Sevik

Sevik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    KATOWICE :)
    UWAGA, od razu informuję, że ta notka pochodzi z portalu GRRR.PL

"Trend 3D bije wszystkim do głów, ale nie przesadzajmy. Połowa gier w 3D już za dwa lata? Moim zdaniem Ubisoft mocno przesadza. Według wspomnianej firmy w przyszłym roku zobaczymy około 15-20% gier przystosowanych do wyświetlania obrazu wychodzącego z ekranu/telewizora. Mowa tu o tytułach na konsole aktualnej generacji. Rok później ma to już być 50 procent."

"Co więcej firmy takie jak Sony, Microsoft i Nintendo już zaczynają swoją konsolową przygodę z trójwymiarem. Nie jestem tylko pewien co do tych 50 procentów. Przystosowanie gier do 3D będzie jednak dużo kosztowało. Czy dystrybutorzy dadzą się ponieść trendowi tak bardzo by wydawać więcej pieniędzy na produkcję aż połowy gier?"

GRRR.PL / Ubisoft – za dwa lata połowa gier będzie w 3D – GRRR.pl – blog o grach, nowe gry komputerowe, konsole

Co o tym myśłicie? Dla mnie to zbyt wcześnie, co drugiego gracza nie stac na tak szybki zakup telewizora 3D.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ojciec

Ojciec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chyba ich po*****o

4. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    jak wyżej ;) Mało kogo stać na taki telewizorek do gier ;/ za 5 lat to może i tak, ale nie za rok czy dwa... a i tak większość gier nie może być za bardzo w 3d ;/ Jak np w takie MW2 grać kilka godzin w 3D? Oczy wysiądą po godzinie, max 2

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  6. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    @Mnih
    Jasne, najlepiej przerzućmy się na czarno-białe TV... po co komu kolor!
    To, że będzie taka opcja to nie znaczy, że musisz z tego korzystać, jak w Avatar: The Game.
    Przedchwilą rozbroiłeś mnie postem, że niepodchodzi ci Sonic na komie to na 360 będzie podobnie ;-)

7. Joy5593

Joy5593 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bukowno
    przesadzaja a jak :)
    TV 3d kosztuje aktualnie mnostwo kasy i tylko wybrani sobie taki sprawia :) Byc moze beda wychodzic gry na 3D ale napewno nie w takich ilosciach i w tak krotkim czasie :)

8. Koxus

Koxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    telewizory stanieją jak zaczną by w sprzedarzy produkty wielu firm. muszą robic 3d zeby sprzedac coś nowego, kiedyś dzięk był niepotrzebny w filmach "bo niby kto chciałby słuchac aktórów?" a dziś to standard świat się rozwija :)

9. eXotic

eXotic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    Czekam na 3D ale bez badziewnych okularów.

10. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Za dwa lata będzie koniec świata, więc możliwe że nie doczekamy tej chwili;-)

11. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Ale pewnie 3D to będzie opcja, a nie na stałe.
    Każdy sobie dobierze jak chce grać. Przynajmniej tak mi się wydaje.

12. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Było HD czas na 3D, normalna kolej rzeczy ;P

A wiesz ze majowie, ci co przepowidzieli koniec swiata wierzyli ze ludzie wyszli z ziemi jak robaki, i jedli własne odchody? Miłej apokalipsy :D

13. Sevik

Sevik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Demotywatory.pl pozdrawiają!

14. ZonkMan

ZonkMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    3D..... Niektórzy jeszcze mają kineskopy, a LED'y kupią w ciągu dwóch lat, więc..... Ubisoft przesadził

15. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Moze i bedzei tak jak mowia. Ale to napewno bedzie kwestia wyboru w opcjach czy cos. Nie narzuca tylko 3D...

16. Zwierzakdc

Zwierzakdc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To co mówią w Ubisoft, jest kierowane na rynek, gdzie obraza się walutą USD, EURO. Zauważmy, że tam zarobki są inne jak i waluta jest inna. Dajmy na to, ze telewizor 3D kosztuje 10 000PLN, w krajach gdzie obraca się EURO, USD itp taki TV kosztuje 2000-3000 Euro.
    Zarobki przeciętnego Hantz'a wynoszą 2000-3000 Euro. Dlatego on może sobie pozwolić na taki TV.

P.S. Podane ceny są cenami przykładowymi.

17. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Niech sobie będzie 3D ale niech będzie też możliwość jego wyłączenia, bo tak non stop 3D to głowa może rozp******

18. Sevik

Sevik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ja mam kineskop tak zwanego "klocka", i obraz bardzo mi się podoba. Nie potrzeba mi 42'' full HD by się przy Xboxie dobrze bawic. Dźwięk też mam z tego telewizora. Grafika PRAWIE taka sama, hehe ;) Ja napewno przez najbliższe... 4-5 lat nie zakupie telewizora 3D, i mam nadzieję, że 3d to będzie taka dodatkowa opcja, a na "normalnym" obrazie także można będzie grac. pozdrawiam

19. ZonkMan

ZonkMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Nie chodzi mi o to, że " o jakie to buraki, bo mają kineskopy " tylko, że rzadko kto ma telewizor 3D ;p

20. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak dla mnie to Ubisoft bardziej chcę reklamy ,niż wprowadzić gry 3D w zapowiedziany sposób,bo kto się trochę interesuję technologią to wie ,że 3D w dzisiejszej postaci nie ma szans z powodów zdrowotnych (o wiele gorsze jak granie na lampach 50Hz co prowadzi do epilepsji)

małe sprostowanie lampa 50Hz to znaczy tV kineskopowy z odświerzaniem ekranu 50Hz (efekt migotania)

21. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Przesadzili,takie telewizory są drogie,chyba że za dwa lata będą tańsze,ale i tak za dwa lata będzie już nowa generacja TV były już plazmy,LCD,LED TV,teraz będzie 3D,a za dwa lata coś nowego.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum