1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft zapowiada Assassin's Creed: Revelations! Zobacz pierwszy teaser!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jesters, Kwiecień 30, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jesters

Jesters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Assassin's Creed: Revelations to fakt! Ubisoft pokazał swym fanom pierwszy teaser tej produkcji. Trwający niecałe 30 sekund materiał wideo mogli oni obejrzeć na Facebooku.

Zaprezentowany przez francuskiego giganta klip zniknął z oficjalnego profilu Ubisfotu równie szybko jak się pojawił. Na całe szczęście sprytni internauci zdążyli wrzucić go na serwery YouTube.
    Z enigmatycznym i właściwie nic nie mówiącym teaserem możecie zapoznać się poniżej:

Całość zdaje się przypominać przebłyski osoby podpiętej do Animusa, urządzenia umożliwiającego odczyt wspomnień z DNA. Warto zauważyć, że co jakiś czas (0:01, 0:06, 0:10, 0:15, 0:19, 0:25) pojawiają się dziwne napisy:

Fani rozszyfrowali, że arabskie litery oznaczają "Altair - syn niczyi". W związku z tym możemy być prawie pewni, że w Assassin's Creed: Revelations, zgodnie z wcześniejszymi plotkami, ponownie wcielimy się w bohatera pierwszej części.

Użycie alfabetu ludów zamieszkujących Bliski Wschód może również świadczyć o tym, że po raz kolejny to właśnie tam umiejscowiona zostanie akcja gry. Przypomnijmy, że w Assassin's Creed odwiedziliśmy Jerozolimę, Damaszek, Akkę, Masjaf oraz Arsuf.

Zródło: http://www.gram.pl/news_8AvhHe,2_Ub...eed_Re velations_Zobacz_pierwszy_teaser.html

UPDATE: Wielkie odkrywanie kolejnej części Assasin's Creed trwa. Oto kolejny tajemniczy teaser :D

Po doniesieniach związanych z Assassin's Creed: Revelations i akcji mającej na celu informowanie użytkowników serwisu Facebook o tym, że kolejna część serii może zostać ujawniona, przyszła pora na drugi teaser związany z tym tytułem. Trwa całe 10 sekund i można na nim zobaczyć arabskie symbole (ktoś na YT napisał, że napis głosi: altair ebn la ahd, czyli Altair syn nikogo jedynego), fortecę i coś, co wygląda na Dysk z Fajstos (pokryty ideogramami, pochodzi z czasów kultury minojskiej, znaleziony na Krecie), co może oznaczać, że w kolejnej grze pojawią się wątki związane ze starożytną Grecją. Tytuł powinien zawitać do sklepów w roku fiskalnym 2012, a więcej na jego temat dowiemy się 6 czerwca w ramach E3, bo tego dnia odbędzie się konferencja Ubisoft.

Żródło: http://www.gamezilla.pl/content/nowy-assassins-creed-ma-kolejny-tajemniczy-teaser

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  4. malpa534

malpa534 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    najsłabszy teaser jaki w życiu widziałem

5. Rzepa

Rzepa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siedlisko Bezprawia
  6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Fajne, nie wiem o co chodzi poza tym Altairem :D

7. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Nareszcie nie będzie Ezia!! Po filmiku widzę, że gameplay będzie bardzo bardzo wciągający -.- Z drugiej strony szkoda, że nie ma żadnych nowości;/ wolałbym już ACIII niż jakiś dodatek/barku wyobraźni ubi.

8. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  9. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    altair był lepszy!!!! SUPER!!

10. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Też jestem za Altairem.

11. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Yyy spokojnie, nie możemy stwierdzić czy Altair był lepszy, w AC 1 gra nie była rozwinięta tak jak w II i Brotherhood, zobaczcie jak gra się rozrosła w II i Brotherhoodzie, dzięki czemu można było przedstawić taką wspaniałą historię Ezia. Więc teraz mogliby się cofnąć (oczywiście jakoś fabularnie, np te typki co go porwały, tzn Desmonda, chcą żeby spowrotem zbadał pamieć Altaira) do Altaira, i przedstawić jego historię w iście epicki sposób, rozbudowując świat Jedynki, tak jak II i Brotherhooda. Dla mnie było by bombowo, jeśli Ezio miał taką zajefajną historię, to i Altaira historię chętnie poznam!

12. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    a ja i tak na 100% nowego assassina kupie :*

13. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    a ja właśnie dzisiaj skończyłem brotherhood. dobrze, można czekać na kolejną część. bo końcówka to zryta jak nie wiem...

14. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Co do głównego bohatera to ja wolę Ezio, jakoś bardziej mi podpasował. Osobiście niezbyt bym się ucieszył gdyby nowy AC rozgrywał się czasach pierwszej części, gdyż nie przepadam za średniowieczem.

15. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Altair był spoko :) Tylko ciekawe - ta gra pewnie będzie spin offem, a nie pełnoprawnym tytułem :(

16. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    mi też podoba sie wizja powrotu Altaira :)

17. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Cóż, skoro Ubi chce znów iść w kierunku Altaira to nie rozumiem po co nam dali DLC do AC:B z dość tajemniczym zakończeniem. Ale jak to Hextor napisał, oby to był po prostu spin-off !

18. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    W pierwszym poście dużymi literami powinno być napisane: Nie puszczaj tego filmika bo i tak nic tam nie ma. Cały zobaczysz na Pauzie .. :(

19. piaskun

piaskun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Troche jestem zawiedziony ...
    Jakiś czas temu chodziły plotki, że akcja AC3 będzie się dziać w Ameryce, a tu zaś wracamy na Bliski Wschód :/
    Mimo to czekam z niecierpliwością do E3 !

20. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    A mi tam pasi ! Czasy będą wporządku ! Dla mnie osobiscie czasy Ezia były za nowoczesne..wprowadzone zostały działka karabiny pistolty..itp. To już nie to samo ! Będzie Super ;DD

21. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Właśnie właśnie, może jak się cofną do Altaira (co będzie wytłumaczone fabularnie) to Ubi zrobi jakąś symulację skrytobójcy z prawdziwego zdarzenia : D jakiś nowy silnik czy cały system grania zmieniony, i tylko ukryte ostrze,miecz,sztylet i noże do rzucania ; D bez żadnych udziwnień i postępu technologicznego, skrytobójstwo w pełnej krasie :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum