Ubisoft zapowiada DLC do Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Nowi specjaliści trafią do gry w sierpniu

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Francuska korporacja małymi krokami wciąż rozbudowuje i ulepsza Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Twórcy właśnie zapowiedzieli kolejne rozszerzenie, które powinno zainteresować wiernych fanów taktycznego strzelania.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege złapał na starcie małą zadyszkę, ale Ubisoft dba o grę, która jest teraz jednym z najlepszych taktycznych shooterów ostatnich lat. Twórcy stale dbają o pozycje i wrzucają na rynek kolejne dodatki.

Najnowszy trafi na rynek już 2 sierpnia – Skull Rain będzie zawierać dwóch nowych operatorów oraz mapę. Standardowo rozszerzenie przez tydzień będzie dostępne wyłącznie dla posiadaczy Przepustek Sezonowych, ale po tygodniu każdy gracz będzie mógł nabyć nowych żołnierzy. Oczywiście fani pozycji nie muszą wydawać prawdziwej gotówki, ponieważ wszystkich operatorów możemy nabyć za walutę zdobytą w grze.

Skull Rain wprowadzi brazylijskich fachowców od zadań specjalnych. Caveira to defensywna bohaterka specjalizująca się w „cichych krokach”, która może podkraść się do rywala, obezwładnić go, a następnie go przesłuchać i uzyskać dokładne informacje o lokalizacji jego współtowarzyszy broni. Natomiast Capitão nosi taktyczna kuszę strzelającą duszącymi śrubami spalającymi tlen w wybranym pokoju, a także posiada małe granaty dymne.

Wraz z dodatkiem na serwerach pojawi się nowa aktualizacja, która usprawni pozycję w kilku kluczowych miejscach. Więcej informacji na temat Skull Rain otrzymamy 30 lipca – podczas finałów 2 sezonu Pro League.


 

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gra jeszcze w to coś? Warto zakupić. Cena nie jest wygórowana zarówno za nówkę czy używkę. A i czy bez ekipy można grać?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
A i czy bez ekipy można grać?
Zapomnij... W tej grze dobra zgrana ekipa to podstawa tak samo jak w Division.
Gra jeszcze w to coś? Warto zakupić. Cena nie jest wygórowana zarówno za nówkę czy używkę.
Ja gram od czasu do czasu. Kupiłem edycje GOLD na premierę i myślę że warto było.
 

sitwoo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Fakt że z ekipą gra jest zdecydowanie lepsza ale bez też spokojnie można grać.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Gra jeszcze w to coś? Warto zakupić. Cena nie jest wygórowana zarówno za nówkę czy używkę. A i czy bez ekipy można grać?
Oczywiście, że warto, najlepszy fps obecnie jeśli nie jesteś fanem egzo syfu czy bezsensownej bieganiny. Bez ekipy bez problemu pograsz pod warunkiem, że nie trafisz na drużyne pełną nowicjuszy - sam nie wiele zdziałasz, poza tym gra jest wymagająca i dosyć ciężka do opanowania na początku.
3 materiały na zachęte
 
Ostatnia edycja:

PyzaVader

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Grają grają, nie ma problemu z brakiem przeciwników, ale szczerze z randomami to można sobie w swobodę pograć :p a ekipa to podstawa i komunikacja :) no i gra jest wymagająca jeżeli chodzi o celowanie i znajomość mapy :p od kiedy kupiłem tą grę nie mogę skończyć żadnej innej <ok>


 

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeszcze masterem na padzie nie jestem. Ekipy nie posiadam, więc z tym słabo (tak jak w cs). Jednak poczekam na bf1.
 

Tuptuska21

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Gra warta kasy :) Jeśli ktoś chciałby pograć to moj GT to Tuptuska21. Chętnie pogram z ekipą bo na razie walcze samemu :)
 

ArturM05Pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pyza gra chyba codziennie ja tez często jestem :) a reszta dalej doskoczy.


Tapnięte z iPhone 6s bo mnie ku**a stać!
 

sitwoo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mój GT: NewGameOrderPL, dodawać, pogramy razem :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom