1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft zapowiada DLC do Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Nowi specjaliści trafią do gry w sierpniu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 25, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Francuska korporacja małymi krokami wciąż rozbudowuje i ulepsza Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Twórcy właśnie zapowiedzieli kolejne rozszerzenie, które powinno zainteresować wiernych fanów taktycznego strzelania.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege złapał na starcie małą zadyszkę, ale Ubisoft dba o grę, która jest teraz jednym z najlepszych taktycznych shooterów ostatnich lat. Twórcy stale dbają o pozycje i wrzucają na rynek kolejne dodatki.

Najnowszy trafi na rynek już 2 sierpnia – Skull Rain będzie zawierać dwóch nowych operatorów oraz mapę. Standardowo rozszerzenie przez tydzień będzie dostępne wyłącznie dla posiadaczy Przepustek Sezonowych, ale po tygodniu każdy gracz będzie mógł nabyć nowych żołnierzy. Oczywiście fani pozycji nie muszą wydawać prawdziwej gotówki, ponieważ wszystkich operatorów możemy nabyć za walutę zdobytą w grze.

Skull Rain wprowadzi brazylijskich fachowców od zadań specjalnych. Caveira to defensywna bohaterka specjalizująca się w „cichych krokach”, która może podkraść się do rywala, obezwładnić go, a następnie go przesłuchać i uzyskać dokładne informacje o lokalizacji jego współtowarzyszy broni. Natomiast Capitão nosi taktyczna kuszę strzelającą duszącymi śrubami spalającymi tlen w wybranym pokoju, a także posiada małe granaty dymne.

Wraz z dodatkiem na serwerach pojawi się nowa aktualizacja, która usprawni pozycję w kilku kluczowych miejscach. Więcej informacji na temat Skull Rain otrzymamy 30 lipca – podczas finałów 2 sezonu Pro League.

Lambo69 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. ArassPL

ArassPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra jeszcze w to coś? Warto zakupić. Cena nie jest wygórowana zarówno za nówkę czy używkę. A i czy bez ekipy można grać?

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zapomnij... W tej grze dobra zgrana ekipa to podstawa tak samo jak w Division.
    Ja gram od czasu do czasu. Kupiłem edycje GOLD na premierę i myślę że warto było.

5. sitwoo

sitwoo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
    Fakt że z ekipą gra jest zdecydowanie lepsza ale bez też spokojnie można grać.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

6. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Oczywiście, że warto, najlepszy fps obecnie jeśli nie jesteś fanem egzo syfu czy bezsensownej bieganiny. Bez ekipy bez problemu pograsz pod warunkiem, że nie trafisz na drużyne pełną nowicjuszy - sam nie wiele zdziałasz, poza tym gra jest wymagająca i dosyć ciężka do opanowania na początku.
    3 materiały na zachęte

Ostatnia edycja: Lipiec 26, 2016
  7. PyzaVader

PyzaVader Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Konin
    Grają grają, nie ma problemu z brakiem przeciwników, ale szczerze z randomami to można sobie w swobodę pograć :p a ekipa to podstawa i komunikacja :) no i gra jest wymagająca jeżeli chodzi o celowanie i znajomość mapy :p od kiedy kupiłem tą grę nie mogę skończyć żadnej innej <ok>

ArturM05Pl i Jacław lubią to.
  8. ArassPL

ArassPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeszcze masterem na padzie nie jestem. Ekipy nie posiadam, więc z tym słabo (tak jak w cs). Jednak poczekam na bf1.

9. Tuptuska21

Tuptuska21 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Gra warta kasy :) Jeśli ktoś chciałby pograć to moj GT to Tuptuska21. Chętnie pogram z ekipą bo na razie walcze samemu :)

10. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    Pyza gra chyba codziennie ja tez często jestem :) a reszta dalej doskoczy.

Tapnięte z iPhone 6s bo mnie ku**a stać!

11. sitwoo

sitwoo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wieliczka
    Mój GT: NewGameOrderPL, dodawać, pogramy razem :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum