1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft zapowiada Shaun White Skateboarding

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maroko freestyle, Marzec 5, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    [​IMG]Ubisoft ogłosił, że pod koniec roku ukaże się na Xbox 360, PS3, PC i Wii Shaun White Skateboarding. Pierwsza gra o skateboardingu firmowana nazwiskiem słynnego amerykańskiego sportowca będzie się podobno cechowała innowacyjnym i świeżym spojrzeniem na deskorolkę. Jeśli ktoś nie wie, to dwukrotny złoty medalista olimpijski w konkurencji snowboardowej half-pipe ma na swoim koncie również spore osiągnięcia w skateboardingu. Nie dostaliśmy żadnych materiałów wideo czy choćby obrazków, więc na razie musimy zadowolić się komentarzem samego White'a: "Nie mogę wyrazić jak bardzo jestem podekscytowany tworzeniem gry o skateboardingu. Pracujemy nad nią od jakiegoś czasu i już pobudza umysły”. Za proces produkcji odpowiada wewnętrzne studio francuskiego koncernu z Montrealu.

źródło: onlinecenter.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. penetrator

penetrator Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    OLSZTYN
    a poza tym wszystko w porzadaku?? chyba jestes rok w plecy :)))):eek:

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Nie wiem czy to ważne, ale gra o której Ty myślisz to snowboarding, a nie skateboarding. Także doczytuj.
    Co raz więcej się robi gierek o tej tematyce widzę :p

5. Dead_Inside

Dead_Inside Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    @UP
    ten koles jezdzi tez na desce (skateboarding) i teraz robi wlasnie konkurencje skate 3 ... koles sie nie pomylil czytalem na polygami o tym ...

6. joker1501

joker1501 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zobaczymy, czy będzie lepsza od skate'a. Konkurencja jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła.

7. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    wdg. mnie gra bedzie w stylu tonyego hawka i glownie nastawiona na vert (jazda w halfpipie itd.), czyli dla streetowego skate'a mala konkurencja. mam jednak nadzieje ze sie myle bo przyda sie powiew swiezosci

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum