1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubisoft: Zbyt długa gra to katastrofa

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Cisek007, Sierpień 3, 2012.

1. Cisek007

Cisek007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom

Alex Hutchison, Creative Designer gry Assassin's Creed 3 stwierdził w wywiadzie udzielonym dla portalu VG247.com, że AC3 będzie grą wielką, nie tylko pod względem rozmiarów lokacji, ale też i możliwości, jakie da graczom. Z drugiej strony przestrzegł on przed tworzeniem zbyt długich gier. Takowe są według niego 'katastrofalne', gdyż większość graczy i tak nie zmusi się, by je ukończyć.

Hutchison: "Nasza gra jest wielka, zarówno pod względem rozmiarów lokacji, jak i czasu oraz skomplikowania rozgrywki. Pozbyliśmy się całkiem sporej ilości mechanizmów oraz systemów, które gracze znają z poprzednich części serii, ale myślę, że wciąż podążamy w najlepszym możliwym kierunku.
    Jest ograniczona ilość zawartości, jaką można dodać do gry zanim zacznie się ona wydawać niespójna. (...) Nasza seria charakteryzuje się też tym, że większość graczy ukańcza kolejne jej odsłony, a gdybyśmy stworzyli zbyt długą grę, moglibyśmy stracić te dobre statystyki, co byłoby katastrofalne dla gry takiej, jak nasza, gdzie jedną z najważniejszych jej cech jest spójność i chronologia."

Przy okazji Alex zapewnił, że świat gry w Assassin's Creed 3 jest 1,5 raza większy od tego znanego z Brotherhood. Europejska premiera AC3 jest przewidziana na 31 października na PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Źródło:Ubisoft: Zbyt długa gra to katastrofa

2. Lotnik421 Xbox One

3. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    No tak.. Jak dla mnie kupowanie lokacji i bieganie za jakimis skrzyneczkami bylo troche denne ;/ Zobaczymy co nam zaoferują.. 1,5 x wiekszy ? ;o
    Oby dali nam konia bo na piechote to nie chce zasuwac ^^

4. koozka

koozka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Oby Connor robił taki użytek z konia jak Ezio ze swojego :D Niektóre scenki z AC2 czy ACB były naprawde były zrobione z jajem ;)

5. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Pozwolę sobie zacytować jeden z fragmentów, które powiedział Hutchison: ''większość graczy i tak nie zmusi się, by je ukończyć.'' - Ja napewno bym ukończył, może nie 100% gry, bo tego nigdy nie robię ale 100% fabuły bym spokojnie zrobił... Jako, że AC to moja ulubiona seria wolałbym, żeby fabuła była dłuższa od tej z Revelations :) Tak 40h rozgrywki fabuły byłoby super :D

1 osoba to lubi.
  6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Z tytułem się zgadzam, zbyt długa gra to katastrofa, ale nie wiadomo, o jakich godzinach mówi Hutchison mówi, 50h tak, to za dużo, znuży nie jednego fana gatunku, ale 20h to dobry, bardzo dobry czas.

7. danio040

danio040 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli gra wymaga robienia tego samego, to faktycznie zgadzam się z tym.

8. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Zawsze lepiej z gry coś usunąć , a potem wystawić to na sprzedaż w postaci DLC....musimy przecież zapłacić , aby obejrzeć ostateczne zakończenie , a nie to urwane , dla dobra graczy.

9. Dominus PL

Dominus PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Gra za dluga czyli : Robimy gry na 40 godzin. Do pudelka wstawiamy 20h a pozostale 20h wsadzimy w DLC bo gracze i tak kupia.
    Ja tak to rozumiem :)

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

10. BartexXx20

BartexXx20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No dokładnie. Czyżbym już kiedyś taki mechanizm gdzieś widział? ;>

11. woueK

woueK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Panowie płaczecie z dlc a pewnie piracicie na potęge. Ja nie mam nic przeciwko pod warunkiem że gra dostarczy mi odpowiednią ilość rozrywki (w stosunku do ceny).

Pamiętacie wszystkie te (dodatki do gier) za 1 akt w diablo lord of destruction płaciło sie jak za zboże, nie rozumiem dlaczego czujecie sie okradani, jakby producenci kilka lat temu nie robili dodatków razem z grą i ich pozniej nie wpuszczali.

12. Dominus PL

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    @up
    Kto piraci ten piraci. Ogolnie dzisiejsze gry oferuja za duzo dodatkow dlc. Kiedys robiono pare dodatkow ale dostarczaly duzo roznych rzeczy. A teraz ? CoD - placimy tylko za pare mapek, BF juz troche lepiej bo dodaje nam nowe uzbrojenie, pojazdy. Z jednymi sie czuje, ze producenci wymuszaja kase jak moga np. dwa ostatnie akta byly platne (nie pamietam co to za gra ale byla taka sytuacja) a w niektorych dodaja troche swiezosci tak jak to bylo z Undead Nightmare w RDR - Dodatkowy tryb multi, kampania, konie, pare nowych broni :)

13. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A spójrz na to z innej strony. 1 Akt w diablo to +25% podstawowej wersji gry. 2 Dodatkowe postaci to +40% pdostawowej wersji gry. Obecne dlc to śmiech na sali i jedynie rockstar tutaj trzyma poziom. Każdy kto grał w takie dlc jak dark forrest do dante inferno wie o czym mówię. 25zł za 5 minut grania w grę do której się już nie wraca...

14. Dominus PL

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kielce
    Zgadzam sie z kolega powyzej :)

15. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Mapa 1.5 razy większa od Brotherhood to wciąż znacznie mniejszy teren niż w ACII. Tak się składa, że Brotherhood to najmniejsza pod tym względem gra, lepiej jest w Revelations, ale i tak nie trzyma poziomu części drugiej. Widzę, że w III szału nie będzie, poziomu II nie osiągną...

16. nowmat

nowmat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To że AC III będzie mniejsza od dwójki nie znaczy że będzie gorsza, choć będzie o to nie łatwo...
    Poza tym mogę się mylić ale wydaje mi się że gdy promowali Brotherhooda to chwalili się że Rzym będzie większy niż wszystkie lokacje w AC II.

17. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28

3 użytkowników lubi ten post.
  18. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    KURDE JA LUBILEM EZIA I ALTAIRA Ciezko mi bedzie sie przyzwyczaic sie do Conora moze beda jakies elementy z poprzednich częsci ?:D

19. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    nie wyobrażam sobie, żeby np takie GTA5 miało mieć mniej niż 50 godzin na wątek główny, wtedy to by była katastrofa.. to co ten gościu mówi się sprawdza - ale do gier średniego kalibru, oraz gier wyłącznie po multi

20. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    GTA IV było do przejścia w niecałe 20h więc nie rób sobie nadziei ;) Jak dodadzą masę contentu robiąc świat bardziej interaktywnym to o dłuższej fabule można zapomnieć. Zresztą GTA SA i np. IV miało po ok 80-90 misji, więc tyle samo bym się tu spodziewał.

21. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja z jednej strony nie widzę problemu w zrobieniu dłuższej kampanii + Masę dodatkowych contentów (Interakcja itd.). Jedyny problem, to wersja Xboxowa (Minimum 6 płyt DVD9).

Wczytywanie...

Poleć forum