1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubrania i zabawki avatara

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KunKwatPL, Lipiec 8, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. KunKwatPL

KunKwatPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    L-ew
    Wiem już że jest możliwość pobrania motywów i obrazków za darmo . tzn z komputera zgrywam na pendrivea i do konsoli :) ale czy jest opcja żby ubrania dla avatara pobrać? Jeśli tak to proszę podać jakiśadres gdzie są dostępne bo ja szukałem i jedyne co znalazłem to automatyczne odblokowywanie nic pozatym

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Jest gdzies na xbox360iso

4. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Żeby ubrania działały musi być JTAG i zmodyfikowany profil. Jest tutorial na XBOX360ISO.

5. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a do motywów też jest potrzebna przeróbka, czy może działa tak jak PSP że tylko do gier potrzebna jest przeróbka?

6. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Do motywów też potrzebny jest JTAG. Jeżeli go nie ma to zmieni się tylko tapeta/tło.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum