1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubranie do Avatara Online a na Konsoli...

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez gajdzik, Listopad 15, 2014.

1. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Witam kupiłem kilka dni temu sobie Skittels-y i tam był kod który wpisałem na stronie Skittels i wygrałem kod na jakąś czapkę dla avatara i wszystko niby ok, tyle że po wpisaniu kodu przez konto online (na pc) przedmiot się pojawił i cały czas jest, ale gdy włącze konsolę normalnie (oczywiście podłączona do neta), to tam już tego przedmiotu nie ma, dziwne bo już nie raz wpisywałem jakieś kody na ubrania czy 48trial przez kompa i wszystko zawsze na konsoli działało.

Nie jest to jakoś bardzo ważne (bo i tak raczej tego ubierać nie będę), tylko zastanawia mnie dlaczego się nie pojawiło na konsoli...

Wczytywanie...

Poleć forum