1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ubuntu

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Pan Gąbka, Styczeń 22, 2009.

1. Pan Gąbka

Pan Gąbka Guest

Witam

Planuje zakup konsoli i jestem raczej przekonany do jej zakupu. Jednak sen z powiek spedza mi jeden problem. Mianowicie bawil sie ktos z nagrywaniem gier pod Ubuntu lub jakimkolwiek innym Linuxem? Fakt mozna "zemulowac" polecane przez was progamy ale nie wiem jak "emulacja" dziala na nagrywanie plyt dlatego wolalbym korzystac z linuxowych programo. Jezeli p[odobny temat jest to prosze o linka i o zablokowanie tego tematu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ventrue

ventrue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubin
    Po prostu nagrywasz obrazy Gnome Bakerem czy K3B z opcjami ustawionymi pod Xbox 360, tyle. Żadne emulacje nie są potrzebne.

4. chomik24

chomik24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A dupa tam

jeszcze nie wypalałem gier na xa ale jutro zamierzam ale narazie pod windowsem

mam debiana i szukałem rozwiazania na twoj temat i dostałem odpowiedz ze tylko 1 programem można

Kod:
    growisofs -use-the-force-luke=dao -use-the-force-luke=break:1913760 -dvd-compat -speed=[predkość nagrywania (standardowo 2.4)] -Z [ścieżka do nagrywarki]=[ścieżka do obrazu]
    jesli zadziała to daj znać

pozdrawiam

==========================
    EDIT
    ==========================

znalazłem jeszcze to
    http://www.bross.eu/2007/08/29/how-to-burn-xbox-360-backups-in-linux/
    tylko ze cos chyba zmienili ale jest zato cache
    http://209.85.129.132/search?q=cach...ups-in-linux/&hl=pl&ct=clnk&cd=1&client=opera

pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum