1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ucięty obraz tv CRT

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez BratJana, Listopad 1, 2010.

1. BratJana

BratJana Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hej, mam problem z moim CRT 29" - 31" (nie pamiętam) .. otóż w Red Dead Redemption mam ucięty obraz tak że nie widzę stanminy konia(niebieski pasek obok mapy) i jak pojawia się jakaś nazwa na górze ekranu to też od góry jest lekko ucięta.. tak że np. zamiast T widzę małe I tylko takie jak pół tego T :p W gears of war 2 też jest lekko ucięte.. nie pomaga nic tryb panorama/normalny ... to samo na chinchu i scarcie

p.s. Czy takie niebieksie cienkie paski, które się pojawiają na ciemnych tłach (oczywście na obrazie wyścietlanym przez tego crt) to oznaki że zbliża się jego koniec?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BratJana

BratJana Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ei odpiszcie.. to dla mnie ważne

4. Artanor

Artanor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem, że przy innych czynnościach poza X'em, np. dvd też obraz jest ucięty?
    Jeśli tak to ewidentna wina telewizora, można z tym zajść do jakiegoś speca, tyle, że to Ci wróci po jakimś czasie.
    Wiem, bo dokładnie to samo przeżywałem...
    Spróbuj jeszcze popukać tu i tam, u mnie była to jedyna opcja aby chociaż chwilowo zagrać.
    Dla 'pocieszenia' powoli będzie Ci się zajmował cały telewizor od tych pasków. ;p

5. MrCybucH

MrCybucH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja tez tak mam i mam CRT... nic z tym nie zrobisz bo to stary telewizor... no mój stary i nic nie mogę zrobić

6. BratJana

BratJana Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tzn. ja już tak miałem że były te paski i zmieniał kolor potem się coraz dłużej obraz włączał, np. dziwęk jest z tvn już 5s a się dopiero włącza :_ Jak to znaczy że tv się zwali to super bo starzy kupią nowy :)

P.S. Na sb mi ktoś napisał żebym rozkręcił tv i "zmniejszył obraz" wtf?

7. Artanor

Artanor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Domyślam się, że temu komuś chodziło o zmianę rozdzielczości, ale nie mam pojęcia jakim sposobem i czy to w ogóle realne jest ; D
    Cieszę się razem z Tobą i szczerze Ci życzę, żeby telewizor poszedł z dymem! TRZYMAM KCIUKI :D

8. BratJana

BratJana Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ciekawe kiedy pójdzie. jak są takie gęste niebieskie kreski na ciemnym to już "pada"

Wczytywanie...

Poleć forum