1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uczciwa wymiana. :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Marian186, Lipiec 12, 2009.

1. Marian186

Marian186 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!!! Czy jest ktoś chętny na zamiane PSP za Xboxa 360?Posiadam PSP 2004 slim&lite z softem 5.00 m33-6,w skład zestawu wchodzi:
    -Konsola PSP,
    -2 oryginalne gry:Rainbow Six Vegas,Medal of Honor Heroes,
    -ładowarka,
    -kabel USB,
    -oryginalne pudełko,
    -wszystkie papiery.
    -karta 1GB.
    Oprócz tego konsola jest w idealnym stanie, przerobiona i na karcie znajduje się jeszcze FIFA 09 oraz Need for Speed Carbon Own the City.Dołaczam jeszcze płyte z pełnymi wersjami gier oraz drugą z programami takimi jak np. PSPTUBE.
    Chciałbym zaznaczyć,że jestem UCZCIWĄ osobą i nie mam zamiaru nikogo oszukiwać i wywiązać się z umowy w razie wymiany.Konsole sprzedaje ponieważ mam dwie i jedna nie jest mi do niczego potrzebna.
    W zamian chciałbym Xboxa360 Arcade,niekoniecznie z grami i twardego dysku.Ważne żeby miał pada oraz całe okablowanie,nie potrzebne mi także oryginalne pudło.Ważna jest tylko sprawna konsola.
    W razie czego odpowiedzi prosze kierować na na tym temacie forum,lub na moim gg:830781

Wczytywanie...

Poleć forum