1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Uczeń przerósł mistrza? Napływają pierwsze oceny Dying Light: The Following i są bardzo pozytywne!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 9, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Techland w przypadku Dying Light: The Following pokazuje, że rozszerzenie to nie tylko zbroja dla konia w pełnej cenie lub trzy misje na starej mapie. Studio postarało się i przygotowało kompletną produkcję, którą doceniają dziennikarze. Ponadto twórcy prezentują pierwsze wrażenia graczy.

Dzisiaj pierwsi zainteresowani będą mogli zapoznać się z nową opowieścią w świecie Dying Light. Zazwyczaj brak recenzji przed premierą nie wróży nic dobrego, ale w tym przypadku jest zdecydowanie inaczej.

Redaktorzy wspominają o świetnej jeździe buggy, wielkiej mapie pełnej atrakcji, interesującej historii, sporej liczbie dodatkowych elementów do wykonania, dobrej różnorodności zadań pobocznych, czy też bardzo przyjemnej kooperacji. W mniej pozytywnych opiniach pojawia się wzmiankach o małych błędach, mniejszym postawieniu na parkour, czy też braku szybkiej podróży.

Mimo wszystko pierwsze opinie są bardzo pozytywne i średnia ocen aktualnie przewyższa podstawkę! Aktualnie nie pojawiło się wiele recenzji, ale sporo na to wskazuje, że uczeń przerósł mistrza!

Tak prezentują się pierwsze oceny Dying Light: The Following (aktualna średnia 85%):

• Destructoid - 90
    • TheSixthAxis - 90
    • IGN - 88
    • WCCFtech - 84
    • GamingBolt - 80
    • Cheat Code Central - 80
    Natomiast poniżej możecie spojrzeć na pierwsze opinie graczy, którzy zostali zaproszeni na specjalny pokaz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TeramitzuOne

TeramitzuOne Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    225
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    LDZ
    Super! Ja zamówiłem swój egzemplarz w Morele za 159 PLN. Myślę, że dobra cena :)

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

4. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    powie mi tkos jaka wersje musze upolowac zeby miec podstawowa czesc ktora wyszla kilak lat temu jak dobrze pamietam plus ten dodatek bo wiem ze ejst wersja ktora posiada obie czesci

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    musisz wykupić przepustkę sezonowa

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

6. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    hmm gdzies wyczytałem ze jak wykupie Dying Light: The Following Enhanced Edition to ebde mial zwykle dying light + ten dodatek

7. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak kupisz edycję The Following Enhanced Edition to będziesz miał podstawkę plus wszystkie dlc i sesson pass
    http://dyinglightgame.com/dl-enhanced-edition

8. TeramitzuOne

TeramitzuOne Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    225
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    LDZ
    Jak kupisz Enhanced Edition to masz podstawkę oraz dodatek :). Na Morele możesz kupić za 159 PLN

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

9. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    własnie widzialem biore swoja droga z ciekawosci wersje cyfrowa zobaczylem na xbox com i sie wystraszylem skad oni te ceny tam biora ponad 220

10. Marcellomar2013

Marcellomar2013 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Enhanced Edition zawiera wszystko co zostało wydane do tej pory pod tytułem Dying Light. Wraz z ponoć dużą ilością poprawek działania gry na konsolach. Zaraz przetestuję...

11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    myślałem że ty masz podstawkę.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum