1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Udostępnianie internetu z jednej karty sieciowej na drugą.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krzysiek058, Marzec 29, 2011.

1. krzysiek058

krzysiek058 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cześć. Mam dwie karty sieciowe. Jedną zintegrowaną i drugą dokupioną. Do tej zintegrowanej leci internet od dostawcy. Jak ustawić, aby internet był na tych dwoch kartach? Mam Windowsa 7 x64 i nie mogę znaleźć takiej opcji. Potrzebne mi to wsjo, aby podłączyć xboxa do internetu. Dodam, ze nie mam zakladki "udostepnianie" we właściwościach połączenia

// Problem już rozwiązany. Podpiąłem internet pod nową kartę i z tej udostępniłem, a do zintegrowanej xboxa.

Wczytywanie...

Poleć forum