1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

udostępnianie internetu z xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez @d@m, Marzec 14, 2012.

1. @d@m

@d@m Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli Xbox 360 kinect 250 GB :) ale koniec... przechwał i od razu mam pytanie czy jest możliwość tak skonfigurowania konsoli żeby udostępniała ona połączenie internetowe? w skrócie wpinam kabel z modemu do xboxa i z konsoli udostępniam internet za pomocą wifi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. critical

critical Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowa Ruda
    Witam!

Żeby nie zakładać nowego tematu, zapytam tutaj:

Ja z kolei mam odwrotne pytanie czyli, internet do xboxa leci przez wifi i chciałbym udostępnić dostep do internetu już przez kabel do telewizora? Bo mogę sie normalnie wpiac do tv, ale nie mam tyle kabla, żeby od routera ciągnąć.

Dzięi za odp.

5. Leszczyk96

Leszczyk96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Silesia
    Xbox to nie router, internetu nim nie rozdzielicie.

Wczytywanie...

Poleć forum