1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Udostępnianie plików między Xboxem a pc

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kubek, Styczeń 5, 2011.

1. kubek

kubek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Ponieważ na czas grania muszę przełączać głośniki, a chciałbym posłuchać sobie muzyki podczas gry, chciałbym stworzyć sieć lokalną, za pomocą której połączyłbym Xboxa i pc. I moje pytanie brzmi następująco: jeśli mam podłączonego X'a i pc do jednego modemu to pyknie? Czy też muszę podłączyć konsolę bezpośrednio do komputera?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bercik121

bercik121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    "Pyknie" :)
    Ja mam podobnie - łączę dwa komputery i konsolę w sieć poprzez router.
    Musisz dokonać pewnych ustawień (m.in. odblokować porty i skonfigurować sieć w ustawieniach konsoli) następnie korzystaj z Windows Media Center z menu głównego konsoli.

A najlepiej odszukaj stosowny poradnik :)

Powodzenia!

4. kukiz

kukiz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam
    Ja podobnie jak kolega wyżej mam xboxa podłączonego przez router do komputera typu HTPC.
    Tyle że ja nie słucham muzyki typu mp3 z kompa tylko odpalam radio internetowe w xboxie.
    Konsola ma bana więc z netem łączy się właśnie przez HTCP i odpowiednio ustawiony program TVersity.

Co masz na myśli mówiąc:

5. kubek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam myśli, że konsola podłączona jest crossem z modemem, do którego podłączony jest pc. Internet w konsoli jest, ale gdy próbuję dodać urządzenie w Windows Media Center i wpisuję ten 8 bitowy kod, wywala mi, że nie znaleziono urządzenia :(

6. bercik121

bercik121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Skoro to modem a nie router to niczego nie gwarantuje a nawet śmiem wątpić...

Może w poradniku Microsoftu to uwzględniono?

P.S. Aha, ważna rzecz: ja musiałem wyłączyć antywirus ESET, bo uniemożliwiał połączenie WMC z X-em.

7. kubek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To muszę wyłączyć i spróbować, bo też mam ESET'a :D Ale kiedyś mi wykrywało kompa, tylko jak teraz zacząłem kombinować z udostępnianiem plików, coś padło :/

Wczytywanie...

Poleć forum