1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Udostępnianie video

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dinuss, Grudzień 28, 2014.

1. Dinuss

Dinuss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z udostępniem powtórki z gola z fify 15 gdziekolwiek.

Bawiłem się edycji, próbowałem uploudować, próbowałem jakoś przez stronę udostępniać się nie da...

2. Lotnik421 Xbox One

3. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Co znaczy "gdziekolwiek"? Jezeli chcesz mozesz zainstalowac youtube i wrzucic na swoj kanał

Ostatnia edycja: Grudzień 29, 2014
  4. Dinuss

Dinuss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zainstalować youtube na xbox one? zalogować się i wcsinąć "prześlij' i tam powinny się z tego co wiem klipy pokazać, lecz się nie pokazują.

5. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Hmmm, moze musisz wejsc na youtube i swoj profil na zwykla strone www i zmienic jakies ustawienia. Nie wiem, tak zgaduje bo nie mialem takiego problemu.

Wczytywanie...

Poleć forum