1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Udostępniono demo FIFA 15 - w pierwszej kolejności na Xbox One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 9, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

EA Sports postanowiło uprzedzić swoją konkurencję i udostępnić dla wszystkich zainteresowanych demo FIFA 15 przed próbną wersją kodu Pro Evolution Soccer 2015, który ma zostać wydany 17 września.

Już dzisiaj właściciele Xbox One mogą wypróbować demo FIFA 15. Pliki zajmują 3,07GB.

Dostępne zespoły w demie to Chelsea, Liverpool, Man City, Dortmund, Napoli, PSG, Barcelona i Boca Juniors. EA Sports pozwala nam m.in. na wypróbowanie usprawnionego tryb Ultimate Team.

Deweloperzy poinformowali nas poprzez Twitter, że demo FIFA 15 zostanie udostępnione „w późniejszym terminie" również na X360, PS3, PS4 i PC. Nie podano niestety terminu premiery tej próbki gameplayu na wymienionych platformach. Wg oficjalnego bloga PlayStation, demo gry na PS3 ma zostać udostępnione jeszcze dzisiaj.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    no no powiem że gra jest genialna, wreszcie ciężko strzelić bramkę, strzały z daleka to już przeszłość :D oczywiście jakimś dobrym napastnikiem raz na jakiś czas pewnie sie uda strzelić ale drewnami nie, widać skok graficzny i ogólnie jest to całkiem nowa gra jak dla mnie bo 14 grałem na 360 i nie jestem przyzwyczajony do IGNITE, co do wersji z 360 i ps3 to widziałem ją tylko na twitch'u i wnioskuje niestety jest to fifa 14 z update składów i nowym menu tak to jest to ta sama gra.. szkoda mi tylko ludzi którzy kupią grę za 200zł aby otrzymać ten sam produkt z updatem składów, EA powinno na stare konsole robić to samo co na nowe tylko z gorszą grafiką i tyle..

4. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    przesadzili z tymi bramkarzami, wyjmują 90%.

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Bo teraz trzeba mieć skill a nie tylko LB+Y i do przodu jak i randomowe strzały z dystansu, jak dla mnie gra świetna fakt jest parę błędów lecz wiadome to tylko demo
    Film z mojej konsoli demo prezentuję sie zacnie
    [video=youtube_share;oMgWFOXarKw]http://youtu.be/oMgWFOXarKw[/video]

6. ArturoSF

ArturoSF Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powiem tak, grałem dzisiaj w te demo na xbox one i jestem naprawdę zadowolony. W końcu nie ma takiej łatwości w strzelaniu bramek z główek itp. Nie mogę się doczekać 26 września.

Wczytywanie...

Poleć forum