1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC 09 Submissions

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez kaniutek1, Czerwiec 14, 2009.

1. kaniutek1

kaniutek1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam problem z submissions w UFC 09 przechodząc do rzeczy chodzi mi o to jak mam się wyrwać i jak skutecznie założyć trzymanie. Każdą walkę w karierze przegrałem przez submission ponieważ mój zawodnik nie może się z tego wyrwać. Proszę o szybką odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. serok

serok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sochaczew
    krecisz prawym analogiem i tyle. U mnie zawsze dzialalo;)

4. pitimor

pitimor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    W tym jest trochę prawdy ale to nie tylko to decyduje. Jest dużo czynników. Przede wszystkim, jeżeli masz o wiele mniej staminy niż wróg to jeżeli zostaniesz złapany to praktycznie nie ma szans na ucieczkę. Ważną rolę odgrywają skille - jeżeli masz Submission Defense większą niż jego Submission Offense to masz większą szansę na ucieczkę. I są 2 sposoby na ucieczkę - kręcenie analogiem i mashowanie X, Y, A, B. Kręcenie to techniczna ucieczka, naparzanie w przyciski to siłowa. Techniczną trudniej zrobić ale będziesz miał lepszą pozycję po wyrwaniu. Z siłową jest na odwrót. Jeżeli musisz się wyrwać, zawsze naparzaj, masz o wiele większą szansę na ucieczkę. Technicznej używaj jeżeli przeciwnik nie ma praktycznie żadnych szans na dokończenie dźwigni.

Poleć forum