1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC 2009 - jak walczyć w parterze(duszenie, wykrecanie rąk,nóg; jak to zrobić?)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Galan, Listopad 16, 2009.

1. Galan

Galan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Witam!
    Potrzebuje rad. Otóż jak powale przeciwnika na deski i powiedzmy że usiądę mu na nogach, to co mam zrobić żeby np. przekręcić się wokół niego żebym mógł zacząć dusić go, albo wykręcać rękę, bądź na odwrót tzn jak on mnie powali.

2. Lotnik421 Xbox One

3. outcast

outcast Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pytanie numer jeden: czy w ogóle odpaliłeś dostępny w grze tutorial ;)? Nawet bez znajomości Angielskiego można się z niego nauczyć podstaw walki i w stójce, i w parterze. No ale skoro już zapytałeś, to do zmiany pozycji w tej drugiej płaszczyźnie używa się prawego analoga. Wykonuj nim ruchy 'od godziny do godziny', tzn. na przykład uwolnienie się z parteru i powrót do stójki to wychylenie gałki na godzinę czwartą i dojechanie nią do godziny ósmej. W zależności od tego w jakiej pozycji jesteś, każdy ruch odpowiada za inne transition, więc nie można jednoznacznie podać sterowania. Dodam jeszcze, że ruszając prawą gałką i jednocześnie trzymając LB wykonuje się zaawansowane ruchy dla konkretnego stylu walki. Oczywiście ilość owych ruchów zależy od poziomu zaawansowania zawodnika w danej dziedzinie.

/edit/ zapomniałem o submission. Wszystko robi się tak samo, prawym analogiem - wystarczy go nacisnąć. Żeby dokończyć chwyt ALBO kręć prawym analogiem zgodnie z ruchem wskazówek zegara (jak najszybciej), albo mashuj kolorowe przyciski odpowiedzialne za ciosy. Tak samo w przypadku obrony. Kręcenie analogiem to ucieczka techniczna (po której zawodnik od razu przechodzi do dobrej pozycji), a mashowanie przycisków to po prostu ucieczka do stójki, byle dalej od przeciwnika.

4. Galan

Galan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość

Właśnie o to mi chodziło popróbuje różnych ,,kręceń" analogiem

Wczytywanie...

Poleć forum