1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC 2009 problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez badboy8, Październik 11, 2009.

1. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.

Jako wiadomo mam problem że przy pokazaniu tabeli z parametrami zawodników przed walką mam zwieszkę.Brak reakcji tzn. Ludzie się ruszają i muzyka leci czyli tak jakby przestało ładować. Próbowałem sposób z Savami ale nic to nie dało. Obraz dzisiaj przeskanowałem programem Abgx ale wykazał że gra jest sprawna.

Co mam zrobić żeby zadziałało?Obraz jest dobry bo po instalacji na dysku mojego kumpla działa podobno aż miło. (tzn.on miał tą gre przedemną i tak było) Osobiście dzisiaj kupuje dysk i spróbuje sprawdzić jak to będzie po instalacji ale czy możliwe jest że to poprostu wina płyty i wystarczyło by zrobić z niej obraz iso i wypalić jeszcze raz ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. luksus

luksus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kup dysk,zgraj na dysk i GIT!!bedzie dzialac

4. trufel

trufel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z internetu
    jezeli nie zabardzo chcesz kupowac dysk to sprobuj jeszce raz nagrac i zobaczysz moze wina plytki

Wczytywanie...

Poleć forum