1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ufc 2009 problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Havi, Lipiec 11, 2009.

1. Havi

Havi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może to nie odpowiedni dział ale mam problem raczej z gra mam pytanie czemu mam problem z zalozeniem dzwigni cpu a gdy gram z kolegami to normalnie zakladam gdy gram z cpu to ani razu nie zalozylem nawet na poczatkujacym poziomie niewiem czemu tak jest wiec bym bardzo prosil jesli ktos by mi dal jakies porady gdy zakladam to wciskam x y a b tak jak na tutorialach jest .

2. Lotnik421 Xbox One

3. B0bek

B0bek XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    bo pewnie koledzy nie umieją się wybraniać albo robią to wolniej niż ty a komputer jak komputer, przyznam się ze mi też ani razu nie wyszła dźwignia na komputerze bardzo ciężko jest to zrobić

4. Havi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    . wlasnie tak mysle bo ja raczej wciskam jak najszybciej i pokolei . i zawsze niewiem czemu gosc mi ucieka :p

5. Havi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czym lepiej sie bronic przed dzwignia xyab czy drazkiem ??

6. B0bek

B0bek XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    z mojego doświadczenia lepiej jest drążkiem sie bronic bo szybciej i dodawać do tego ciosy x lub y

7. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    wyjście drążkiem jest trochę trudniejsze, ale jak ci się uda, masz potem dużo lepszą pozycję względem przeciwnika.

Wczytywanie...

Poleć forum