1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

UFC 2009 submission

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Mamkers, Kwiecień 24, 2010.

1. Mamkers

Mamkers Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pytanie odnosnie w.w submission.
    Gram ze znajomymi i jakbym nie krecil prawym analogiem to za cholere nie da sie jej zrobic bo zawsze zdazy uciec. I mam pytanie jak krecic? ;)
    Tak samo jesli ja leze na plecach, a przeciwnik jest na mountcie, albo w innej gornej pozycji to jak sie przekrecic, zeby to on byl na dole, albo jak go zepchac ze siebie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mistrzu al capone

mistrzu al capone Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WWA
    popatrz w trialu w grze tam wszystko pokazane jest bardzo dobrze
    a jak sie nie myle muszisz chyba kliknąć kombinacie klawiszy x y a b i potem analog oczywiście w pozycji lezącej wtedy sieka dźwignie na renke albo łapie na kark i przydusza

4. Mamkers

Mamkers Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no, ale wiem ze np mam krecic kolka tym analogiem, ale nie wiem czy im szybciej tym lepiej czy wolniej... bo krece i tak i tak, a i tak mi nie wychodzi ;/
    a z botem to ani razu nie udalo mi sie dzwigni zalozyc...

5. Jorgus

Jorgus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    Powodzenie Submission zależy w głównej mierze od 2 czynników. Poziomu staminy twojej jak i przeciwnika oraz submission offens i deffens. Dźwignie zakłada się dopiero jeżeli przeciwnik ma małą ilość staminy bo inaczej jest małe prawdopodobieństwo powodzenia. Popróbuj pare razy w trybie arcade.

Powodzenia :cool:

Wczytywanie...

Poleć forum